5 речей, які роблять жінок інвесторами дивно

5 речей, які роблять жінок інвесторами дивно

Жінки-інвестори розчавлюють її фінансово, доводячи, що жінки забезпечені навичками, необхідними для успішних інвесторів. Все більше жінок беруть на себе відповідальність за свої фінанси, створюючи фінансовий план і працюючи над створенням багатства. Інвестування та забезпечення багатства, як правило, пов’язані в основному з чоловіками.

Там було ірраціональне припущення, що, оскільки чоловіки домінували в галузі бізнесу та фінансів так довго, що це було пов’язано з деякими притаманними чоловічої риси або поведінки, яких жінкам просто не вистачало. Виявляється, це неправда, і є вагомі докази того, що зворотне часто вірно. Ось п’ять причин, чому жінки відмінні інвестори!

1. Жінки підхід інвестування з іншим мисленням

Жінки підхід інвестування з зовсім іншим мисленням, ніж чоловіки. За словами інвестиційного стратега BlackRock Неллі Остер, жінки, як правило, розглядають інвестиції з довгостроковим, негрошовий мислення, яке збалансує незалежність, фінансову безпеку та якість життя.

Він також зауважив, що жінки-інвестори займають більше часу для дослідження своїх інвестицій. Найголовніше, перш ніж робити інвестиції в свої портфелі. Це різко контрастує з чоловіками, які віддають перевагу незалежному прийнятті рішень, які, як правило, більш імпульсивні у відповідь на тенденції ринку.

Нарешті, Остер зазначає, що жінки-інвестори більше використовують професійні фінансові консультації, проводять більше часу зі своїми радниками та підтримують довші відносини з цими наставниками.

2. Жінки роблять менше емоційно керованих інвестицій

Іншим ключовим диференціатором, який зазвичай викидається як зневажлива або компрометуюча риса, є емоційна різниця між чоловіками та жінками. Деніз Шулл досліджує емоційність у своїй книзі «Ігри на ринку розуму: радикальна психологія інвестування, торгівлі та ризику». У ньому вона обговорює актуальність інвестування і торгівлі на основі емоцій.

Багато людей не знають про те, як паніка, страх і тривога можуть впливати на торги або інвестиції, щоб компенсувати або посилити ці емоції. Жінки більше усвідомлюють, ніж чоловіки, що емоції впливають на сприйняття і особливо більше усвідомлюють свій власний емоційний стан.

І оскільки жінки, як правило, більше усвідомлюють свій поточний емоційний стан, вони краще утриматися від прийняття важливих рішень у ті часи. Шулл пояснює, що це також призводить до того, що жінки прагнуть зробити інвестиції менше для необхідності отримати контроль в інших сферах свого життя і більше для забезпечення свого майбутнього.

3. Жінки інвестують, щоб виграти

Ще один аспект теорії різниці, що жінки виходять на вершині є необхідність перемоги. Дебора Таннен, яка дійсно поставила теорію різниці в центр уваги, каже, що жінки бачать світ як мережу зв’язків, тоді як чоловіки, як правило, бачать світ як конкурентне місце.

Це робить чоловіків набагато більш схильними приймати рішення, мотивовані необхідністю перемогти конкурента. Такий тип поведінки ігнорує ризик; те, що жінки набагато рідше роблять. Жінки-інвестори зосереджуються на важливості свого фінансового благополуччя над конкурентоспроможністю.

4. Жінки-інвестори отримують професійну допомогу

Подібно до прохання про напрямки, коли це необхідно, жінки-інвестори частіше звертаються за професійною допомогою до свого інвестиційного портфеля, ніж чоловіки. Інвестори, які мають свої портфелі під керуванням фінансового консультанта, дають кращі результати, ніж ті, які цього не зробили. Маючи правильний фінансовий радник може бути, як мати туз в ямі. Вони допомагають вам створити інвестиційну стратегію, яка найкраще підходить для вашого фінансового становища та цілей. Вони також знатимуть, як мінімізувати податки та допоможуть структурувати зняття коштів з пенсійних рахунків.

Жінки, як відомо, читають більше, ніж чоловіки, теж, і читання може бути корисним, коли справа доходить до навчання, як інвестувати. Дослідження шляхом читання фінансових книг є ще одним способом жінки-інвестори отримують професійну допомогу зі своїми фінансами.

5. Жінки економлять більше

Згідно з аналізом Fidelity Investments, жінки-інвестори заощадили більш високий відсоток своєї зарплати, ніж чоловіки. Жінки заощадили річний відсоток у розмірі 9% від своєї зарплати, тоді як чоловіки в середньому 8,6% від своєї зарплати. Жінки також заощадили більше на своїх пенсійних рахунках за межами робочого місця. У той час як чоловіки лише додали в середньому 11,6% до своїх зовнішніх рахунків, жінки в середньому заощаджули 12,4% на своїх IRA та брокерських рахунках. Це може здатися не так багато, але віддача від заощаджень може бути значною з плином часу.

Жінки-інвестори забезпечують своє фінансове майбутнє!

Одна річ, жінки-інвестори можуть поліпшити це їх фінансова впевненість! Очевидно, що жінки є дивовижними інвесторами і можуть бути дуже успішними у досягненні своїх фінансових цілей. Здатність жінок вкладати кошти з розумом, заощаджути більше грошей на пенсії та шукати професійної допомоги налаштовує їх на безпечне фінансове майбутнє.

Author: shiftcampus

Leave a Reply