5 порад, щоб заощадити надзвичайні грошові кошти, якщо у вас немає

5 порад, щоб заощадити надзвичайні грошові кошти, якщо у вас немає

Ви можете прочитати це, тому що ви думаєте про способи навалом вашого екстреного грошового балансу. Це також може бути, що у вас немає заощаджень на всіх і хочете внести деякі зміни, щоб дати собі деякий фінансовий спокій. У будь-якому випадку, ви прийшли в потрібне місце, тому продовжуйте читати.

Згідно з недавнім дослідженням, 69% американців мають менше $ 1000 заощаджень. Якщо ви потрапляєте в цю групу, настав час змінити це. Хоча це може бути важко заощадити іноді, маючи надзвичайних грошових коштів може бути різниця між маючи достатньо, щоб отримати шляхом проти стикаються зі справжніми фінансовими труднощами.

Якщо ви тільки починаєте будувати фонд на надзвичайні ситуації, це може бути трохи переважною, щоб почути постійні розмови про економію принаймні від 3 до 6 місяців ваших витрат на життя. Просто думаючи про ідею поодинці може змусити когось, хто тільки прилаштовується, відчувати розчарування.

Тим не менш, ви можете повністю заощадити гроші і мати повністю фінансується надзвичайних грошових рахунків. Вам просто потрібно налаштувати своє мислення, щоб повірити, що ви можете, а потім, дотримуйтесь правильного підходу до економії грошей.

Ось 5 ключових порад, які можуть змінити ситуацію.

1. Відкрити спеціальний аварійний грошовий рахунок; навіть якщо ви ще не можете фінансувати його

Коли справа доходить до економії грошей, важливо, щоб ви скорегувати своє мислення і встановити намір заощадити. Навіть якщо у вас немає готівки, щоб відкласти прямо зараз, встановлення наміру означає, що ви активно думаєте про це. І коли ви активно думаєте про щось, ви, швидше за все, вжити заходів для його досягнення.

Одна річ, яку ви можете зробити, щоб зберегти вашу надзвичайну мету економії грошових коштів у верхній частині розуму, це відкрити спеціальний ощадний рахунок для нього. Вжити заходів для відкриття рахунку, ви встановлюєте намір зберегти незалежно від того, є у вас гроші прямо зараз чи ні.

Таким чином, коли ви отримаєте, що запасні гроші, щоб заощадити, у вас вже є призначене місце, щоб покласти його. В іншому випадку, що зазвичай відбувається, є те, що, оскільки намір не був встановлений, гроші зручно знаходить способи прослизнути через пальці.

2. Побудуйте свій план заощаджень у свій бюджет

Після відкриття облікового запису наступним кроком є створення стратегії заощаджень. Ця стратегія передбачає бюджетування та побудову ваших планів, щоб заощадити на вашому бюджеті.

По суті, як тільки ви викладете різні категорії бюджетування, одним з пунктів у вашому бюджеті повинні бути “надзвичайні грошові кошти”. Це допоможе вам визначити, скільки ви можете реально відкласти в сторону кожного разу, коли вам платять, щоб фінансувати свої ощадні рахунки.

Працюєте над змінним доходом? Ви все ще можете бюджет, і ви все ще можете заощадити.

Вам просто потрібно створити план того, що ви заробляєте, перш ніж витрачати його, щоб він не прослизнув крізь пальці. Ви можете придумати список базових витрат для ваших повторюваних витрат, дивлячись на останні 3-6 місяців цих витрат. Потім візьміть середню суму, яку ви витрачаєте, і додайте її до свого бюджету. З огляду на ці середні показники, ви можете придумати суму грошей, яку ви в змозі заощадити.

3. Почніть з того, що у вас є, незалежно від того, наскільки малі

Скажімо, після того, як ви зробили з бюджетом на місяць у вас залишилося лише трохи грошей, щоб заощадити. Чи варто ще економити таку крихітну суму? Відповідь гучна, так! Навіть якщо ви можете заощадити тільки долар, це все одно, гроші.

Починаючи з малого, і докладає зусиль, щоб зберегти незалежно від того, як мало означає, що ви робите зусилля, залишаючись навмисним і зберігаючи свій розум зосереджені на вашій довгостроковій цілі економії. Це може здатися не так зараз, але з часом ці невеликі суми будуть додаватися. Трохи плюс трохи, плюс трохи, дорівнює багато.

4. Зосередьтеся на побудові звички та послідовності

Що найважливіше на ранніх етапах нарощування ваших заощаджень, це те, що ви розвиваєте звичку постійно заощаджуючи гроші.

Там ця ідея, що вам потрібно почекати, поки ви заробляєте більше грошей, щоб заощадити, і це абсолютно неправильно. Є так багато людей, які роблять тонни грошей і нічого не економлять, тому що вони не побудували дисципліну або встановили звичку заощаджень. Якщо ви запитаєте їх, незважаючи на високі доходи, вони скажуть вам, що їм не вистачає, щоб заощадити. Чому? Ну, в багатьох випадках вони дозволили своїм витратам на спосіб життя, щоб взяти пріоритет над своїми фінансовими цілями.

Роблячи те, що ви можете з тим, що у вас є, ви можете розвинути звичку і послідовність навколо економії грошей. У свою чергу, у міру збільшення вашого доходу, ви будете використані для економії грошей і зможете заощадити ще більше грошей з плином часу.

5. Наростити на економію більше надзвичайних грошей, коли ваше фінансове становище покращується

Тепер ви заклали основу, щоб зберегти послідовно, і тому, як тільки ви почнете заробляти більше або ваше фінансове становище покращується, ви зможете підібрати темп легко. Це гарна ідея, щоб скоригувати суми заощаджень у вашому бюджеті, коли ви починаєте заробляти більше грошей. Таким чином, у вас є план на кожен долар і може покласти більше грошей на ваші надзвичайні грошові заощадження.

Не відкладайте коригування свого плану до пізніше, тому що коли у вас є гроші, які сидять без мети, вам легко перевершити речі, які ви, можливо, навіть не пам’ятаєте пізніше.

Готові почати заощаджувати? Починай, з першого кроку! Ви будете здивовані тим, скільки прогресу ви будете робити за короткий проміжок часу.

Author: shiftcampus

Leave a Reply