5 порад для прийняття літніх занять

5 порад для прийняття літніх занять

Отже, ви вирішили взяти уроки протягом літа. Гарний вибір! Мій перший семестр в коледжі був протягом літа, і тепер я рекомендую літні заняття для всіх. Але під час літніх занять це відмінний спосіб отримати головний старт у вашій програмі, це може бути складним для роботи в прискореному темпі. Не підкреслюйте, у нас є кілька чудових порад, які допоможуть зробити ваше літо успішним!

Чого очікувати

Літо має зовсім інше відчуття в кампусах коледжу. Оскільки це, як правило, необов’язковий термін, кампус, швидше за все, не буде настільки зайнятий, як восени і навесні. Це означає, що розміри класів часто менші, і ви можете краще познайомитися зі своїми професорами та однокласниками. Ви також можете очікувати, що будуть викладатися в прискореному темпі, оскільки літо є найкоротшим терміном. Як правило, термін буде розбито на сеанси. Наприклад, ваша школа може запропонувати літо A, B і C. Сесії A і B, ймовірно, триватимуть близько 6-8 тижнів, а сесія C, швидше за все, триватиме близько 10-12 тижнів. Ви можете порівняти це з осіннім і весняним семестрами, які зазвичай мають близько 15 тижнів.

1: Скористайтеся кампусом бути порожнім

Протягом літа, більшість студентів не буде на території кампусу, так що ви зможете насолоджуватися зручностями вашої школи без великих натовпів. Літо – прекрасний час для навчання в бібліотеці, відвідати базу відпочинку і насолодитися зонами загального користування на території кампусу.

2: Дослідіть околиці

Оскільки більшість студентів залишають місто влітку, швидше за все, буде менше трафіку в коледжах міст. Якщо ви навчаєтеся у великому місті, як Нью-Йорк, то це не буде застосовуватися до вас. Але багато коледжів в США розташовані в менших районах, тому, коли студенти йдуть, місто або місто стає набагато менш людним. Ми рекомендуємо вам знайти спосіб вийти з кампусу, щоб ви могли познайомитися з вашим будинком далеко від дому трохи краще.

3: Підпишіться на клуби та організації

Хоча кампус може бути порожнім, ніж зазвичай, ви все одно матимете можливість приєднатися до клубів та організацій. Ми рекомендуємо перевірити, якщо ваша школа буде мати будь-які події, які сприяють участі в кампусі. Якщо ні, ви завжди можете використовувати веб-сайт вашої школи, щоб знайти клуби та організації. Відмінний спосіб дізнатися, які групи ви хотіли б брати участь в це підписатися на всі з них ви зацікавлені, а потім вибрати кілька дотримуватися після участі в перших зустрічах.

4: Серйозно підніми свої заняття

Це літо, і ви повинні веселитися. Але не дозволяйте відволікатися заважає вам робити добре у ваших класах. Ми пропонуємо приймати класи, які ви не думаєте, буде занадто важко для вас йти в ногу з як прийняття найскладніших класів в прискореному темпі може бути не найкращою ідеєю. Як завжди, залишайтеся організованими та відстежуйте терміни призначення та час іспиту.

5: Познайомитися з вашими радниками

Консультанти отримують заброньовані і зайняті протягом осені і весни семестрів. Як людина, яка пішла у великий університет, я можу сказати вам, що консультування призначення не завжди легко забронювати в школах з великою кількістю студентів. Але протягом літа доступність трохи відкриється, що дозволить вам зустрітися і познайомитися з радниками. Це гарний час для планування вашого графіка на майбутній навчальний рік.

Author: shiftcampus

Leave a Reply