5 кроків для створення стратегії зменшення заборгованості

5 кроків для створення стратегії зменшення заборгованості

Ви вирішили позбутися боргів, і ви готові повністю взяти на себе зобов’язання щодо командних #debtfree. Але створення твердої стратегії скорочення боргу може бути проблемою. Це особливо актуально, якщо у вас є суміш обертаються і розстрочки заборгованості, включаючи студентські кредити.

Крім того, легко потрапити на який метод на вибір, наприклад, метод сніжки або лавинний метод. Замість того, щоб зависати на різних методах виплати, використовуйте ці поради щодо погашення боргу, щоб створити стратегію зменшення боргу.

Створіть стратегію зменшення заборгованості за допомогою цих 5 кроків

Легко відчувати, що ви потопаєте в боргах, але найголовніше, що ви можете зробити, це вжити заходів! Почніть свою стратегію зменшення боргу з цих 5 порад, щоб почати вирішувати ваш борг.

1. Запишіть всі свої борги

З безлічі способів ви можете потрапити в борг, це не дивно, що ви можете насправді не знаю точно, який тип або скільки кожного боргу ви зобов’язані. Першим кроком у вашій стратегії зменшення заборгованості є список всіх ваших боргів. Відстежуйте виписки з рахунку та замовляйте копію кредитного звіту. Перевірте Національну систему даних про студентські позики для ваших федеральних боргових зобов’язань за студентським кредитом та пов’язаних з ними сервісних працівників.

Зверніть увагу на наступне для кожного зобов’язання:

  • Поточний залишок заборгованості
  • Статус заборгованості (виплата задоволена на сьогоднішній день, в відстрочку, правопорушник і т.д.)
  • Тип відсоткової ставки (фіксованої або змінної)
  • Річна відсоткова ставка
  • Мінімальні вимоги до щомісячних платежів

За допомогою цієї інформації ви отримаєте чітку картину вашої загальної заборгованості та щомісячних мінімальних платежів, які потрібно включити до вашого базового бюджету.

2. Розрахуйте добову вартість ваших боргів

З’ясування того, скільки коштує ваш борг, ви можете бути одним з найбільш мотивуючих порад щодо виплати боргу, які ви можете використовувати. Коли ви побачите, скільки грошей ви витрачаєте на свій борг, це буде мотивувати вас погасити його якомога швидше.

Річна процентна ставка за вашими боргами розповідає лише частину історії, коли мова йде про вартість вашого боргу. Ви повинні мати тверде розуміння того, як відсотки сягає непогашеного балансу за кожен борг у вас є. Розрахуйте це щодня і за частоту, з якою він виставиться рахунок.

Наприклад, студентський кредит у розмірі 10 000 доларів США за фіксованою річною відсотковою ставкою 10%, що відкладає на 180 днів; щоденні відсотки, які нараховує, становить $ 2,74. До кінця 180-денного періоду відсотки складе $ 493,15. Ця сума може бути додана до основного балансу, якщо вона не виплачується до закінчення періоду відстрочки через процес капіталізації.

Обертові борги, такі як кредитні картки та кредитні лінії, мають власні правила нарахування та капіталізації відсотків. Перегляньте вексети та угоди, пов’язані з вашою кредитною карткою та іншими боргами, щоб підтвердити відповідні умови. І за яких обставин нараховані відсотки можна капіталізувати.

Розуміння цих витрат також допоможе вам вирішити, яка стратегія зменшення боргу дозволить вам швидше вийти з боргів.

3. Виберіть один пріоритетний борг для початку

Після того, як ви за бюджетом для мінімальних платежів за боргами, і ви повністю розумієте, як щоденні процентні витрати за цими боргами працюють, виберіть один пріоритетний борг, щоб почати робити додаткові платежі. Зробіть це, визначивши борг, який вас найбільше дратує. Потім киньте до нього якомога більше додаткових платежів, як це часто буває, поки це не окупиться.

Після цього виграє перша виплата боргу, перегляньте свої борги, що залишилися, і розглянемо наступний найбільш дратівливий або найдорожчий борг, і вирішіть його. Потім повторюйте процес, поки ваш борг не зникне.

Вирішуючи, як вирішити вашу заборгованість, найголовніше, що потрібно пам’ятати, – це використовувати найкращий метод для вас. Деякі використовують лавинний метод, щоб погасити борги за кредитною карткою з високими відсотками, перш ніж заощадити найбільше грошей.

Інші люди воліли б використовувати метод сніжки, де ви починаєте з найменшого балансу в першу чергу і переходите до наступного після оплати першого одноразового. Не прокрастинуйте рішення; просто виберіть те, що працює для вас і почати.

4. Розглянемо консолідацію боргу

Коли справа доходить до вибору стратегії зменшення заборгованості, ви можете розглянути консолідацію заборгованості. Тим не менш, важливо тільки зробити це, коли це приносить вам користь у фінансовому відношенні. Наприклад, якщо ви можете об’єднати всі ваші високі відсотки кредитних карт в більш низькі відсотки особистий кредит або 0% річних кредитної картки.

Важливо підрахувати, скільки ви заощадите і скільки часу вам доведеться погасити, перш ніж приступити до роботи. У будь-якому випадку, вам все одно потрібно зробити прискорений план виплат, щоб швидше знищити свій борг.

5. Збільште свій дохід, щоб допомогти вашій стратегії зменшення боргу

Одна з найкращих порад щодо виплати боргу, яку ви можете використовувати, – це збільшити свій дохід. Пошук способів залучити додаткові гроші може допомогти вам погасити борг швидше. Навіть заробляючи додаткові $ 200 на місяць може допомогти вам заплатити $ 2400 в борг всього за рік!

Ви можете збільшити свій дохід, попросивши підвищення, починаючи бічну метушиння або отримуючи неповний робочий день. Це допоможе вам прискорити зниження заборгованості, щоб ви могли перестати платити всі ці гроші у відсотках.

Author: shiftcampus

Leave a Reply