10 фінансових порад, коли ви починаєте сім’ю

10 фінансових порад, коли ви починаєте сім'ю

Як мама близнюків, я можу сказати вам з перших рук, що мати дітей змінює життя! Це, безумовно, дорого, і, безумовно, вимагає, щоб ви перелаштували свої фінанси, щоб задовольнити їхні потреби. Тим не менш, ви можете створити сім’ю і як і раніше керувати своїми фінансами добре. І ви можете побудувати довгострокове багатство, забезпечуючи при цьому потреби ваших дітей. Вам просто потрібно планувати відповідно.

Отже, незалежно від того, чи є у вас діти або маленькі діти, є багато розумних способів заощадити гроші, щоб ви все ще могли досягти своїх фінансових цілей. Тут ми пройдемо вас, як бути фінансово підкований, коли ви починаєте сім’ю!

Оцінка способу життя та внесення змін

Під час створення сім’ї може знадобитися настроїти, скільки ви економите. Але це не означає, що ви повинні припинити заощаджувати гроші або робити внесок на пенсійні рахунки. Навпаки – це важливіше, ніж будь-коли зараз! І пам’ятайте, що кожна копійка розраховує на ваш загальний портфель.

Оцінка вашого поточного способу життя може зробити велику різницю в тому, скільки ваших фінансів необхідно змінити, як тільки у вас є дитина. Наприклад, ви будете витрачати багато часу, піклуються про свій прекрасний новий пучок радості.

Таким чином, ви, можливо, не так багато часу, щоб дивитися стільки телевізора, так що вам дійсно все ще потрібні всі ці додаткові канали? Це простий спосіб заощадити додаткові $ 20 – $ 60 кожен місяць! Внесення коректив у ваш спосіб життя і фінанси, коли ви починаєте сім’ю є ключем до досягнення ваших цілей і економії грошей.

Топ-10 порад для створення сім’ї

Ось найкращі фінансові поради, які допоможуть фінансовому майбутньому вашої родини та заощадити гроші!

1. Почніть, що 529b ощадний рахунок коледжу

Дайте вашій дитині можливість отримати початок фінансово, почавши ощадний рахунок коледжу, як тільки зможете. 529 дозволяє заощадити на навчанні в коледжі зі значною податковою економією. Доходи в 529 планах не обкладаться федеральним податком, і в більшості випадків державний податок, якщо ви використовуєте зняття коштів для прийнятних витрат на коледж.

Якщо ви не впевнені в інвестуванні в обліковий запис 529, налаштуйте незалежний обліковий запис у своїх іменах, де ви економите гроші протягом 16-18 років, які підуть на їхню вищу освіту. Планування майбутнього ваших дітей – це величезна частина започаткувати сім’ю.

2. Купити одяг у продажу

Ви дізналися, коли ви засвоїте сім’ю, що діти переростає одяг швидко! Більшу частину часу, це не варто купувати повну ціну. Доброю новиною є те, що завжди є продаж дитячого одягу. І оскільки ви знаєте, що вони постійно ростуть, ви також можете придбати більші розміри.

Однак майте на увазі, що продажі спокусливі! Суть покупок у продажу полягає в тому, щоб заощадити гроші – не витрачати вдвічі більше, тому що ці чарівні одягу продаються.

3. Приймайте подарунки та допоможіть

Коли у вас вперше є дитина, багато друзів і сім’ї захочуть вам допомогти. Відгуки є те, що вони не можуть бути об’єднані. Допоможіть! Ви можете заощадити на наймі няні або на відправку вашої дитини в дитячий садок відразу.

Чудова річ про дитячі подарунки та ручні дауни полягає в тому, що більшість людей, як правило, дають вам речі, які ви будете насправді використовувати. Ви можете заощадити купу грошей в результаті подарунків ви отримаєте, оскільки вам не потрібно буде виходити і купувати їх.

4. Подумайте про створення власного дитячого харчування

Харчовий комбайн, деякі дитячі рецепти Pinterest і свіжі органічні фрукти, овочі та зерна. Це все, що вам потрібно, щоб збити деякі дивовижні страви для вашого маленького, як вони переходимо в їжу твердої їжі. А оскільки ви можете зробити ці страви оптом і заморозити їх, ви заощадите тонну на дитячому харчування. Крім того, ви точно будете знати, чим годуєте дитину.

5. Використовуйте купони

Одна річ, я зрозумів, що дитячі купони скрізь! Від меблів до одягу до їжі, є в значній мірі купон майже для всього.

Все, що потрібно, це швидкий пошук Google для кращих сайтів купонів або зареєструватися, щоб бути в списку розсилки вашого улюбленого магазину. Використання купонів є одним з найпростіших способів заощадити гроші, коли ви починаєте сім’ю.

6. Переконайтеся, що ваш маленький застрахований, якщо ви можете собі це дозволити

Переконайтеся, що ваш маленький додається до вашого плану охорони здоров’я протягом виділених термінів, щоб вони не застрягли без медичного страхування! Всі ці добре візити складаються, не кажучи вже про всі нюхання і подряпини, які можуть статися протягом цього першого року.

7. Заощаджуйте гроші, коли починаєте сім’ю, більше їдять вдома

Поїздки в магазин морозива і улюблене місце швидкого харчування складаються швидко. Скоротимо ці візити і насолоджуйтеся їжею вдома з дітьми. Зробити це весело, маючи морозиво вдома або попкорн і піца ніч.

Це речі, які можна купити за частку вартості в продуктовому магазині ( або зробити вдома самостійно з інгредієнтами з продуктового магазину).

8. Спробуйте фермерський ринок

Більшість людей не розуміють, що фермерські ринки можуть бути набагато дешевше, ніж звичайний продуктовий магазин – на цілих 40%, тому що вони мають набагато менше накладних витрат, ніж великі бренди.

І найкраща частина полягає в тому, що на фермерських ринках можна купити найсвіжіші місцеві вирощені, а також органічні продукти харчування – заощаджуючи гроші і підтримуючи в той же час громаду вашого місцевого фермера.

9. Замініть іграшки та відеоігри домашніми іграми та заходами

Іграшки та відеоігри можуть стати дійсно безцінними. Замість цього обмежте, скільки ви купуєте і замінюєте їх заходами вдома і домашніми іграми. Є тонни веселощів, які ви можете зробити вдома на бюджет! Не забудьте також перевірити Pinterest на наявність ідей.

10. Не рухайтеся відразу при започаткувані сім’ї

Часто наступним кроком після заламні сім’ї є переїзд у більший простір. Тим не менш, переміщення може бути дорогим, і ваш великий простір може коштувати вам більше грошей, які можуть бути використані для навалом вашого ощадного рахунку, якщо ви можете чекати рік або два. Однак, якщо ваш хід заощадить вам гроші, то ви повинні абсолютно це зробити!

Author: shiftcampus

Leave a Reply