10 порад щодо планування виходу на пенсію

10 порад щодо планування виходу на пенсію

Ви думали про планування виходу на пенсію? Неважливо, скільки вам років; важливо, щоб ви почали створювати план для вашого майбутнього самоврядування, особливо коли мова йде про вихід на пенсію. На жаль, 21% американців не мають грошей, зекономив на пенсії! Пільги на соціальне забезпечення розраховуються виходячи з вашого віку та довічного заробітку, на якому може бути важко жити на самоті. Ось чому дуже важливо, щоб ви почали планувати з цими ключовими порадами для виходу на пенсію.

10 ключових фінансових порад для виходу на пенсію

Ось 10 порад, щоб збільшити пенсійні заощадження і дозволити вам працювати на шляху до щасливого виходу на пенсію!

1. Почніть рано інвестувати

Чим раніше ви почнете економити, тим краще. Ви будете здивовані, як навіть невеликі суми складаються з плином часу. Наприклад, припустимо, що ви інвестуєте $ 200 на місяць (~ $ 50 на тиждень) протягом десяти років. Якщо ви інвестуєте ці гроші, припускаючи середню віддачу 8% на фондовому ринку, ви можете мати $ 36,944.12!

Затримка пенсійних заощаджень на 10 років, і вам доведеться внести в три рази нормальну суму до ваших заощаджень, як ви робите за десятиліття економії ви втратили. Почніть сьогодні, щоб заощадити на своєму майбутньому, коли ви максимізуєте свої пенсійні заощадження. Економія грошей – одна з головних порад для виходу на пенсію, яку потрібно починати відразу.

2. Подумайте мало

Ви можете заощадити достатньо грошей для виходу на пенсію, не збираюся зламав сьогодні. Завдяки складному інтересу ваші невеликі, регулярні пенсійні заощадження швидко зростають.

Складний інтерес пояснюється як відсотки по відсотках. Ваш початковий депозит або основна сума заробляє відсотки. Потім відсотки розраховуються на нову загальну суму і так далі. У міру зростання відсотків на ваші заощадження ваші пенсійні рахунки зростають.

3. Знайте, скільки потрібно заощадити на пенсії

Дослідження показують, що 56% американців поняття не мають, скільки грошей їм знадобиться для виходу на пенсію. Крім того, четверо з 10 американців недооцінюють свою потребу на $ 250,000. Може бути, ви теж не маєте поняття про те, скільки заощадити. Можливо, ви вибрали випадкову цифру або вирішили заощадити таку ж суму, як і ваші батьки, діти або колеги.

Замість того, щоб вгадувати, розрахуйте свою персоналізовану мету заощаджень. Загалом, ваша конкретна мета залежить від тривалості вашого життя, прогнозованого способу життя на пенсії, поточних витрат та зекономлених звичок. Перегляньте ці фактори, коли вирішите, скільки саме грошей заощадити.

4. Плануйте, розставляйте пріоритети та захищайте свої інвестиції

Незалежно від того, де ви на вашому шляху пенсійних заощаджень, легко відчувати себе приголомшеним, як ви думаєте про те, скільки грошей ви повинні заощадити. Три P пенсійних заощаджень – плануйте, розставляйте пріоритети і захищайте, допоможуть вам впевнено досягти своїх цілей.

5. Зарахуйтеся до пенсійного плану вашого роботодавця

Багато роботодавців пропонують плани пенсійних заощаджень і навіть можуть відповідати відсотку коштів, які ви заощаджуєте. Міленіали на вісім відсотків рідше, ніж інші покоління, щоб записатися на план свого роботодавця 401k. Ви зобов’язані своїм майбутнім самоврядування, щоб заощадити зараз, однако. Зверніться до свого керівника або персоналу для отримання детальної інформації про те, як ви можете записатися на пенсійний план вашого роботодавця.

6. Отримайте допомогу від фінансового експерта

Хоча ви є експертом у вибраній кар’єрі, ви можете не знати багато про пенсійні заощадження. Більше семи з 10 міленіалів визнають, що вони не знають стільки про пенсійні заощадження, скільки повинні, але менше просять допомоги у професіонала.

Попросіть про допомогу, коли ви плануєте своє майбутнє. Професійний фінансовий консультант пояснює деталі про пенсійні заощадження, допомагає розгледіти ваші цілі та консультує вас щодо варіантів, які відповідають вашим потребам.

7. Підготовка до інфляції

Інфляція впливає на вартість майже всього і знижує вартість грошей. Наприклад, ціна товару зростає, але сума не схожа на галон молока або картону яєць. Це може призвести до збільшення витрат у конкретних галузях або в економіці всієї країни!

Таким чином, в основному, що може коштувати вам $ 5 сьогодні буде коштувати більше до того часу, коли ви виходите на пенсію. Саме тому потрібно максимально підготуватися до інфляції способу життя. Подумайте про те, що додаткова сума вам потрібно буде покрити навіть основні витрати на життя і почати вносити додаткові гроші у ваші пенсійні заощадження.

8. Вийти з боргів

Одна з найпростіших, але найбільш критичних порад для виходу на пенсію ви можете застосувати, щоб вийти з боргів. Вихід з боргів має важливе значення, щоб зробити вихід на пенсію навіть можливим! Не маючи будь-яких боргів означає, що вам не потрібно стільки грошей щомісяця для задоволення ваших потреб.

Наприклад, якщо ви погасите іпотеку, це величезний борг, який вам більше не доведеться платити щомісяця. Чим менше ви зобов’язані, тим довше триватимуть ваші пенсійні фонди, і вам не доведеться повертатися до робочої сили, тому що ви будете без боргів!

9. Заробляйте пасивний дохід

Заробляння пасивного доходу – це найкраще, що ви можете зробити, щоб збільшити свій грошовий потік і розтягнути пенсійні гроші далі. Пасивний дохід – це дохід, який не вимагає багато часу, щоб заробити. Наприклад, однорангове кредитування, інвестування та оренда нерухомості є видами пасивного доходу. В основному, після початкової налаштування, ви продовжуєте заробляти на ньому, не працюючи його як повсякденна робота.

Стабільний заробіток пасивного доходу гарантує, що ви приносите більше грошей і не дозволить вам використовувати свої заощадження так часто. Це велика порада, яку ви можете почати відразу.

10. Вийти на пенсію десь доступно

Незалежно від того, чи бачите ви себе засмагати на пляжі у Флориді або блукати гірськими стежками в штаті Теннессі, є багато доступних міст, до які ви можете усамітнитися. Якщо ви дійсно хочете розтягнути свій бюджет, вихід на пенсію десь доступним повинен бути у ваших планах, тому що більш низька вартість життя дійсно може заощадити вам багато грошей на основні витрати на життя.

Будинки та квартири дешевше, що чудово, чи хочете ви купити або орендувати. Там, де ви живете, також може вплинути на податкову ставку на ваші пенсії та соціальне забезпечення. Життя десь доступним є одним з найбільш ощадливих порад планування виходу на пенсію ви можете зробити!

Author: shiftcampus

Leave a Reply