Інвестиції в криптовалюту: що потрібно знати

Криптовалюта

Криптовалюта – це все лють в світі інвестування в ці дні. Розмови про інвестування в криптовалюту – це новини, журнали, фінансові веб-сайти тощо. Крім того, всі, здається, думають, що це “новий новий”, коли мова заходить про будівництво багатства.

Це, безумовно, супер модно в ці дні! Варто дивитися, але перш ніж зробити стрибок в інвестуванні в цифрову валюту, є кілька важливих речей, які ви повинні знати. Як і кожна інвестиція, яку ви вважаєте, важливо спочатку навчити себе про це і зробити власні дослідження для прийняття обґрунтованих рішень.

Почнемо з першого визначення криптовалюти!

Що таке криптовалюта?

Криптовалюта – це по суті віртуальні монети або цифрові гроші. Вона не має зв’язків з будь-якою традиційною фінансовою установою, банківською або валютною системою. Ви також можете здійснювати перекази між фізичними особами без необхідності будь-яких фінансових посередників (наприклад, посередників). Криптовалюта також є формою оплати, яка зараз використовується в Інтернеті для покупки послуг і товарів.

Ви обмінюуєте реальну валюту на криптовалюту, щоб використовувати її для оплати або купуєте як інвестицію. Попит на цифрову валюту неухильно зростав протягом останніх кількох років. Особливо зі ЗМІ, які демонструють, скільки початкових інвесторів зробили до цих пір. Приклади включають Біткойн (перший і найпопулярніший), Litecoin, Ethereum… просто згадати кілька – є в даний час сотні.

Криптовалюта схожа на золото?

Я бачив і чув багато порівнянь між інвестуванням в криптовалюту і золото. Традиційно купівля золота (та інших дорогоцінних металів) була способом для людей диверсифікувати свої інвестиційні портфелі далі. Матеріальні активи, такі як золото, дозволяють хеджувати такі речі, як стихійні лиха, зниження валюти або колапси. Зараз багато людей вважають криптовалюту формою цифрового золота.

Оскільки вона не має зв’язків з будь-якою традиційною банківською або фінансовою системою, деякі люди вважають це способом захисту від ризиків, пов’язаних з цими системами, які сильно впливають на речі, що відбуваються в контрольованій урядом економіці.

Золото є обмеженим ресурсом (обмежений тим, що доступно для видобувки з землі, звичайно). Дивно те, що криптовалюти також обмежені. Так? Правильно – є обмеження на те, скільки його можна створити за допомогою цифрових гірничих процесів. Наприклад, лише 21 мільйон Біткойн коли-небудь може бути видобутий через цифровий характер того, як він створюється.

Однак головна відмінність криптовалюти від золота полягає в тому, що золото має пов’язану вартість. Золото має пов’язану цінність, тому що воно фактично використовується в промисловості, щоб зробити такі речі, як ювелірні вироби. Таким чином, попит на золото не просто приходить від самого товару; вона походить з суміжних галузей і продуктів, які її використовують. Криптовалюта, з іншого боку, не має такого ж асоційованого значення (прямо зараз). Його вартість визначається тим, що інвестори готові платити за це.

Які ризики має купівля криптовалюти?

Інвестування в криптовалюту може бути високим ризиком. Це тому, що це дуже мінлива і дуже спекулятивна інвестиція (знову ж таки, прямо зараз) на основі попиту і пропозиції. І хоча інвестиції з високим ризиком також генерують високу віддачу, важливо інвестувати лише те, що ви можете дозволити собі втратити. Чи повинні ваші довгострокові пенсійні заощадження бути в криптовалюті? Я б не рекомендував його.

Також криптовалюти схильні до певного рівня злому, незважаючи на високу безпеку. Це тому, що всі їхні онлайн-транзакції зберігаються в онлайнових облікових книгах. Просто запитайте Біткойн – вони зазнали злому більше 40 разів.

Крім того, майте на увазі, що існує ймовірність того, що багато хто з цих різних криптовалют, про які ми чуємо сьогодні, можуть не бути навколо довгострокової перспективи. Отже, знову ж таки, інвестуючи в актив з високим ризиком, такий як криптовалюта, інвестуйте лише те, що ви можете дозволити собі втратити.

Чи вся криптовалюта однакова?

Відповідь – ні; таким же чином, вся валюта не однакова. Наприклад, американський долар відрізняється від британського фунта, який також відрізняється від китайської ієни за вартістю. Крім того, їх купівельна потужність, попит, попит, інфляція та інші економічні фактори різні.

Купуючи криптовалюту, вам потрібно буде зробити серйозні дослідження, щоб визначити, який тип купити. Вірте чи ні, деякі криптовалюти не мають практичної мети або реальної вартості. Єдина причина, по якій вони продають, полягає в тому, що люди зацікавлені в їх покупці.

Що найкраще для зберігання криптовалют?

Коли ви інвестуєте традиційно в акції та облігації, ви можете отримати доступ до своїх інвестицій через брокерський рахунок. З криптовалютою ваші активи зберігаються в криптовалюті або цифровому гаманці. Це захищений цифровий гаманець для зберігання, відправки та отримання цифрової валюти. Ви повинні надійно створити резервну копіювання та захистити свій pin-код або дані доступу. Якщо вам трапиться втратити доступ до свого гаманця або втратити дані про доступ, це може бути кошмаром для відновлення.

Чи варто інвестувати в криптовалюту?

Це особистий вибір! Як і кожна інвестиція, яку ви вважаєте, важливо спочатку дізнатися про це і зробити власні дослідження для прийняття обґрунтованих рішень. Важливо також, щоб у вашому існуючому портфелі вже була широка диверсифікація в більш стабільних активах. Ви також повинні розуміти потенційні ризики, які приходять з інвестуванням у криптовалюту!

Як ви інвестуєте в криптовалюту?

Ви можете купувати і продавати криптовалюту через криптовалютні біржі. Coinbase, eToro і BlockFi є деякими з найбільш популярних криптовалютних бірж. Ці компанії дозволяють купувати цифрову валюту за допомогою дебетової картки. Деякі з них можуть дозволити вам використовувати ваш PayPal обліковий запис теж.

Біткойн має банкомати, де можна придбати цифрову валюту готівкою або карткою. Ці кіоски підключаються безпосередньо до біткойн-біржі, тому ви можете купувати цифрову валюту особисто.

Комісії, пов’язані з купівлею та продажем цифрової валюти, будуть залежати від суми транзакції та використовуваної криптовалютної біржі.

Станьте кмітливим інвестором

Тепер ви знаєте деякі ключові речі, які слід враховувати, якщо ви думаєте інвестувати в криптовалюту. Пам’ятайте, що це все про те, щоб бути в курсі і не робити всі свої ставки на будь-які інвестиції, як би неймовірно це не звучало.

Ключем до того, щоб стати успішним інвестором є навчання, як інвестування працює і створення кращого плану для вашого майбутнього самоврядування.

Author: shiftcampus

Leave a Reply