Як управляти борговим стресом: 8 порад, які допоможуть

Як управляти борговим стресом

Стрес і занепокоєння з приводу ескалації боргу може бути переважною. Борговий стрес може вплинути на важливу поведінку здоров’я, як їжа і сон. Якщо ви пережили втрату сну, коливання апетиту і зміни настрою, ви не самотні.

Тим не менш, є способи боротьби з борговим стресом і отримати ваше здоров’я і фінанси назад на шляху. Але перш ніж ми отримаємо в тому, як перемогти ваші гроші стресорів, ми збираємося покрити статистику про те, як загальний борговий стрес.

Статистика боргового стресу

Борг в Америці надзвичайно поширений. У звіті Американської психологічної асоціації «Стрес в Америці 2020: Національна криза психічного здоров’я» 64% дорослих заявили, що гроші є основним джерелом стресу в їхньому житті.

За даними Центру мікроекономічних даних, борг домогосподарств зріс на $117 млрд, борг за автокредитування збільшився на $8 млрд, а залишки за студентськими кредитами в першому кварталі 2021 року зросли до $29 млрд.

Американці тепер мають $ 770 млрд боргу кредитних карт в порівнянні з 20 + років тому, де число було $ 478 млрд.

Незалежно від того, чи ваш борг пов’язаний з втратою роботи, медичним боргом, несподіваними витратами, надмірним навантаженням або комбінацією факторів, занепокоєння грошима є провідною причиною стресу, і ви не самотні.

Доброю новиною є те, що, незалежно від вашої поточної ситуації, ви можете подолати борговий стрес за допомогою плану.

Боретеся з борговим стресом?

Ви можете відчувати тонну стресу, але цілком можливо, що деякі з ваших стресів можуть бути пов’язані з вашими фінансами та боргом. Наявність боргового стресу може реально викликати недуги для здоров’я і негативні емоції.

Особливо для кольорових спільнот, загрози фінансовій безпеці є найвищими серед расових та етнічних меншин. У недавній статті чоловічої охорони здоров’я навіть заявив: “Фінансовий стрес прямо там, у списку речей, які можуть схильність людини до серцевих захворювань”.

Це, як кажуть, нижче список симптомів, які допоможуть вам визначити, якщо стрес про борг впливає на вас.

Фізичні зміни і нездорова поведінка

Проблеми зі сном, зниження апетиту, мігрені, раптовий набір ваги, соціальний висновок або підвищений рівень тривоги все це може бути викликано борговим стресом.

Іншим симптомом боргового стресу може бути розвиток нездорової поведінки, що справляється, наприклад, зловживання алкоголем, азартні ігри та переїдання. Дослідники виявили зв’язок між особистим незабезпеченим боргом і психічним і фізичним здоров’ям.

Незатравлення

Надмірне навантаження також є загальною ознакою того, що ви можете бути підкреслені про свій борг. Фінансова тривога може посилити саме поведінку, яка привела вас до вашого важкого фінансового становища.

Відчуття хвиль емоцій

Якщо ви страждаєте від хвиль емоцій, це може бути пов’язано з вашими фінансовими труднощами. Ось деякі загальні емоції, які пов’язані з борговим стресом:

Шок і відмова

Навчитися розуміти свої емоції допоможе вам у виявленні боргового стресу. Незвично робити вигляд, ніби боргу не існує.

Відмова від суми боргу у вас є дозволяє додатковий час, щоб поглинути і обробити його. Однак, на відміну від більшості видів заперечень, важливо пам’ятати, що відмова від боргу коштує вам грошей.

гнів

Почуття гніву є нормальним. Можливо, ви сердитеся на компанію, яка звільнила вас, або ви обурені тим, що система медичного обслуговування в Сполучених Штатах є найдорожчою системою охорони здоров’я в світі. Але гнів може бути маскування деяких обурення і гіркоти ви можете почувати себе про те, в якій ситуації ви.

Борговий стрес може призвести до дратівливості, і ваш гнів може бути перенаправлений на інших людей. Гнів також може бути симптомом почуття смутку або страху.

Провина і сором

Провина і сором можуть призвести до того, щоб уникнути звернення за допомогою і мати гроші розмови. Часто люди, які відчувають провину або сором, стають все більш скритними і можуть уникати соціальних взаємодій. Якщо ви відчуваєте, зняті, коли предмет грошей з’являється, ви можете відчувати провину або сором.

Борговий стрес, пов’язаний з депресією

Ця емоція може відчувати і звучати так: “Я завжди буду в боргу. Я ніколи не буду без боргів”. Депресія часто може змусити нас відчувати себе самотніми в цій подорожі, і борговий стрес триватиме вічно.

Почуття безвиході

Відчуття безвиході описується як відчуття, ніби ви “працюєте на порожньому”. Почуття буде повзати, коли сума боргу відчуває себе переважною.

Це може здатися, що це займе століття, щоб вийти з боргів. Ключовим моментом тут є нагадування собі, що з планом можлива боргова свобода.

8 порад для управління борговим стресом

Чи ідентифікуєте ви деякі з перерахованих вище симптомів? Якщо так, то не соромтеся; Є багато способів управління борговим стресом. Ось кілька кроків, щоб полегшити стрес і відновити контроль над своїми фінансами.

1. Перемістіть фокус

Зміщення вашої уваги від усіх речей, які ви зробили до того, що ви можете зробити, починає шлях до зниження стресу заборгованості. Вивчення здорового грошового мислення і зосередження уваги на речах, які ви можете контролювати, допоможе вам почувати себе більш під контролем.

Будьте реалістами з тим, що можете і не можете досягти відразу. Збирай невеликі кроки і знайди баланс між турботою про свої основні витрати при вирішенні заборгованості від минулих рішень.

2. Контроль посилення

Розмови про гроші можуть бути складними. Але важливо поговорити з кимось про ваш борговий стрес. Знайдіть кохану людину або надійного друга або члена сім’ї. Вони можуть бути не в змозі запропонувати поради, але часто, просто розкладаючи все це на стіл може відчувати себе, як ви не несете тягар поодинці.

Отримання контролю також вимагатиме прийняття відповідальності та виявлення грошових звичок та поведінки, які призводять вас до боргу.

Не бійтеся звертатися за допомогою до фінансового тренера, отримувати підзвітного партнера, працювати з борговим консультантом або наймати сертифікованого фінансового планувальника. Отримання професійної консультації може допомогти вам, коли мова заходить про те, як спілкуватися з кредиторами, створення і здійснення бюджету.

3. Зрозумійте ваше поточне фінансове становище

Настав час отримати реальні і зіткнутися з реальністю ваших фінансових обставин. Отримайте дізнатися свої реальні цифри, включаючи загальний дохід, щомісячні витрати та залишки на вашому боргу. Ознайомтеся з мінімальними щомісячними платежами, процентними ставками, штрафними санкціями та комісіями.

Не час подумати про те, які тригери до вашого боргового стресу і провідні причини вашого боргу. Коли ви працюєте над розумінням боргу, ви повільно почнете відчувати себе під контролем.

4. Зменшити борговий стрес при правильному бюджеті

Легко розчаруватися, намагаючись дотримуватися приписних порад щодо бюджетування. Особисті фінанси особисті. Вам потрібно буде думати про те, що має і не працював для вас у минулому. Те, що може спрацювати для вашого найкращого друга, може здатися вам виснажливим. Однак не лякайся.

Бюджет просто створює план для ваших доходів. Створення плану витрат гарантує, що кожен долар, який ви заробляєте, має роботу. Ви не зможете усунути свій борг за один день.

Створення плану, який буде працювати для вас є важливим кроком. Розуміння того, скільки ви можете витратити і коли дасть вам ясність про свої витрати кожен місяць.

5. Зменшити витрати

Складавши список усіх щомісячних витрат, ви можете виявити, що у вас можуть бути повторювані витрати, наприклад підписки, які, можливо, потрібно буде призупинити або скасувати. Перегляньте, куди йдуть ваші доходи за останній місяць або два.

Це може бути спокуса пропустити цю частину, але перегляд ваших банківських виписок, щоб зрозуміти ваші звички витрат є ключовими. Ви зможете визначити області у своїх витратах, які спричиняють витік грошей, про які ви, можливо, не знали.

Розставте пріоритети у вашому бюджеті, які необхідні, наприклад, витрати на житлово-комунальні послуги, зменшуючи при цьому такі сфери, як розваги та ресторани. Будьте чесні з самим собою про те, куди йдуть ваші гроші.

6. Збільште свій дохід

Відстеження ваших фінансів і інвентаризація того, де ви стоїте, допоможе вам визначити деякі області, які вам, можливо, доведеться поліпшити. Розглядаючи свій дохід, не забудьте включити такі речі, як бонуси, повернення податків, аліменти та аліменти.

Коли ви зменшуєте свої витрати, ви можете помітити, що одне питання полягає в тому, що у вас більше місяця, ніж зарплата. Якщо ваш дохід ледве достатньо, щоб покрити ваші щомісячні рахунки, розглянути способи збільшення вашого доходу разом зі зменшенням ваших витрат.

7. Пріоритезація заборгованості та рахунків для оплати в першу чергу

Складіть список усіх своїх боргів і включіть мінімальні платежі, прострочені платежі та процентні ставки. Ознайомтеся з різними способами вирішення вашого боргу і зрозуміти різні стратегії погашення боргу.

8. Визначте план погашення заборгованості саме для вас

Коли ви ознайомитеся зі стратегіями, як борговий сніжок або боргова лавина, пам’ятайте, що найкраща стратегія – це та, до яку ви можете дотримуватися.

Не бійтеся звертатися за допомогою до фінансового експерта, особливо якщо у вас є рахунки в стягнення заборгованості. Вони можуть запропонувати вам рекомендації щодо роботи з колекторами, варіанти консолідації боргів та кредитів, а також практику рефінансування кредитів.

Там влада в просто маючи підзвітність партнера. Пошук того, хто може притягнути вас до відповідальності за створюю план, є дійсним інструментом, оскільки ви відчуєте необхідність виконати свої обіцянки. Звернення за допомогою може допомогти вам визначити ваші фінансові пріоритети.

Хоча є й інші плани дій, такі як передача балансу, тримайте речі якомога простіше, щоб боротися зі стресом заборгованості.

Author: shiftcampus

Leave a Reply