Як складний інтерес працює для вас?

Як складний інтерес працює для вас

Як ви зануритися глибше в особисті фінанси, ви знайдете багато претензій навколо влади складних інтересів. Це може залишити вас замислитися: “Як складний інтерес працює?” і як це може вплинути на ваше життя. Ну, ця концепція може мати значні наслідки для вашого фінансового майбутнього. З цим, як кажуть, давайте уважніше розглянемо, як складний інтерес працює.

Що таке складний інтерес?

Складні відсотки – це відсотки, які ви заробляєте на раніше зароблених відсотках. Це може призвести до того, що початкові інвестиції або борги з часом зростуть без додаткового втручання. Якщо ви робите надійні інвестиції, складний інтерес може допомогти йому різко зрости з плином часу.

Якщо ваш борг підлягає з’єднанню відсотків, залишок заборгованості може швидко вийти з-під контролю. Залежно від ситуації, складні інтереси можуть допомогти вам побудувати багатство в довгостроковій перспективі або викликати фінансові труднощі.

Як працює складний інтерес?

Давайте злаємо процес того, як інвестиція може ускладнитися, щоб краще зрозуміти, як працює складний інтерес.

Процес складних відсотків починається, коли початкова інвестиція заробляє відсотки. На цьому етапі відсотки додаються до початкового інвестиційного капіталу. Коли інвестиція знову заробляє відсотки, вона визначатиме щойно зароблені відсотки на основі як початкової інвестиції, так і заробленого інтересу.

У міру того, як процес триватиме, розмір інвестицій буде рости. Кожен раз, коли інвестиція заробляє відсотки, вона буде додана до загальної суми інвестицій. Цикл продовжить дозволяти інвестиціям істотно зростати без додаткового інвестиційного капіталу. З часом цей цикл може призвести до різкого зростання початкових інвестицій.

Які фактори визначають вашу складну процентну віддачу?

Складна потужність може змінити ваш інвестиційний портфель. Ось два фактори, які можуть вплинути на вашу складну процентну віддачу.

1. Час

Час, коли ви дозволите вашим інвестиціям з’єднання буде мати великий вплив на кінцевий результат. Що більше часу ви можете дозволити вашим інвестиціям зростати, тим більше зростання ви побачите. Навіть відносно невеликі інвестиції, зроблені на початку життя, можуть мати можливість з’єднання в суми грошей, що змінюють життя. При цьому я не можу занижувати силу з’єднання.

2. Процентна ставка, зароблена на інвестиції

На додаток до часу, коли ви дозволяєте ваші інвестиції рости, процентна ставка, яку ви заробляєте, вплине на результати. Звичайно, більш висока процентна ставка призведе до більш високого кінцевого балансу при з’єднанні враховується.

Тим не менш, ви повинні бути насторожено шукати найвищу процентну ставку за будь-яку ціну. Більш високі процентні ставки пов’язані з інвестиціями з більш високим ризиком. Розглянемо вашу толерантність до ризику та інвестиційну стратегію, перш ніж шукати максимально можливі процентні ставки, щоб максимізувати ваші складні можливості.

Приклади складних інтересів

Ось два приклади складного інтересу, оскільки це стосується його використання чи ні. Ви побачите, як складність може допомогти вам збільшити свої заощадження та інвестиції, якщо ви скористалися цим!

Скажімо, що в 25 років ви починаєте інвестувати $ 5000 щороку протягом наступних 40 років. За 40 років ви відчули середню інвестиційну віддачу в 6%. Через 40 років і за допомогою складних, ваші інвестиції будуть коштувати $ 773,816.

Давайте подивимося на іншу стратегію створення багатства – економія замість інвестування. У 25 років, ви відклали $ 5000 на ощадний рахунок і продовжуєте додавати $ 5000 на цей рахунок протягом наступних 40 років. Якщо ваш рахунок має поточну середню процентну ставку ощадного рахунку 0,09%, то ваші заощадження будуть коштувати $ 203552 через 40 років.

Очевидно, що є велика різниця в результатах завдяки різним процентним ставкам. Вирішую, як збалансувати інвестиційні пріоритети та цілі заощаджень, пам’ятайте про це.

Цікаво про те, як складний інтерес може вплинути на вашу конкретну стратегію, а потім перевірити цей безкоштовний калькулятор. Ви можете грати з різними сценаріями, щоб краще зрозуміти, як це може вплинути на ваше власне життя.

Як сила складних інтересів може працювати для вас

Як ми вже згадували, двома найважливішими факторами для складних відсотків є час і процентні ставки. Найефективніший спосіб збільшити прибуток від складних відсотків – це почати інвестувати якомога швидше. З більшим часом на вашому боці, ви стоїте, щоб отримати більше від складних інтересів. Складіть план, щоб заощадити рано і заощадити часто.

Хоча інвестиції з високими відсотками можуть здатися обіцяними більш високими довгостроковими винагородами, краще шукати інвестиції з меншим ризиком. Не шукайте високоризиких інвестицій з високими ризиками. Ризиковані інвестиції, швидше за все, в якийсь момент вашої довгострокової інвестиційної кар’єри, що негативно вплине на вашу довгострокову віддачу. Замість цього шукайте помірні інвестиційні прибутки з меншим ризиком і покладайтеся на складні, щоб збільшити вашу довгострокову віддачу.

Коли ви намітите інвестиційну стратегію, переконайтеся, що ваша стратегія зосереджена на довгостроковій вигоді. Багатьох з нас легко спокушає високоризикці, які пропонують великі винагороди. Зрештою, хто не хоче видатної інвестиційної віддачі? Але піддаючись цій спокусі для короткострокової вигоди може зірвати вашу довгострокову віддачу.

Як сила складних інтересів може працювати проти вас

Хоча складний інтерес може забезпечити значний поштовх до вашої інвестиційної стратегії, є темна сторона, про яку ви повинні знати. Збільшення відсотків може дозволити інвестиціям зростати. Але та ж влада може дозволити борг побудувати з невпинним зростанням моделі.

На жаль, сила з’єднання полягає в тому, скільки важко погасити борг кредитної картки та інші високопроцентні борги. Якщо ви опинитеся перед цим викликом, кращий план атаки полягає у використанні стратегії боргу сніжки для усунення боргу назавжди.

Нижня лінія

Якщо ви в змозі використовувати його на свою користь, складний інтерес може бути потужною силою. Це вимагатиме ґрунтової інвестиційної стратегії та зобов’язання щодо економії. Але ретельно викладений інвестиційний план може перетворити ваше фінансове майбутнє.

Author: shiftcampus

Leave a Reply