Як підготуватися до рецесії

Як підготуватися до рецесії

Слух слова спад створює відчуття дискомфорту для багатьох. Адже рецесії приходять з великою кількістю негативу. Наприклад, падіння фондового ринку, втрати робочих місць тощо. Але що це дійсно означає для ваших особистих фінансів, і що ви можете зробити, щоб все ще процвітати у фінансовому відношенні під час рецесії? Підготовка до рецесії має важливе значення для вашої фінансової безпеки.

Знання того, як це впливає на економіку і ваші фінанси і прийняття ключових кроків допоможе вам під час економічного спаду. Давайте перейдемо до того, що все це означає і як можна підготуватися до рецесії.

Отже, що таке рецесія?

Що ж, економіка циклічна. Це означає, що вони проходять періоди розширення і зростання, а також періоди зниження, відомі як рецесії. Або більш суворо, депресії.

Наприклад, ви знаєте про велику рецесію 2008 року спрацьовує в основному в результаті житлової міхура в Сполучених Штатах. Існує також пандемія COVID-19, яка виникла в усьому світі, сильно впливаючи на 2020 рік.

Під час рецесії, як правило, спостерігається зниження промислової і торгової активності. Деякі основні наслідки, які приходять з рецесією включають втрату робочих місць і безробіття, падіння цінностей нерухомості, а також зниження інвестиційних цінностей. І як наслідок, це зниження може серйозно вплинути на ваші особисті фінанси.

Ось чому вам важливо знати, як підготуватися до рецесії.

Це, як кажуть, незалежно від того, чи відбувається рецесія чи ні, життя триває, і рахунки повинні бути оплачені. Останнє, що вам потрібно, це для рецесії, щоб стати особистою фінансовою кризою для вас.

Як підготувати свої фінанси до рецесії

Ось 7 ключових порад, які допоможуть вам підготувати свої фінанси в разі рецесії.

1. Об’єм ваших заощаджень на надзвичайних ситуаціях

Коли ви працюєте над доказом рецесії своїх фінансів, дуже важливо мати надзвичайну економію на місці. В рецесії, маючи надзвичайний фонд може врятувати вас багато стресу. Це також може допомогти вам уникнути фінансово надмірного або необхідності використовувати борг тільки для того, щоб пройти. Це так важливо, щоб заощадити гроші.

Для початку ви хочете відкласти від 3 до 6 місяців ваших основних витрат на життя в екстреному рахунку в прикрому випадку, якщо ви станете безробітними.

А оскільки рецесії можуть бути досить непередбачуваними, прагніть збільшити свої надзвичайні заощадження до 12 місяців ваших основних витрат на життя.

Це дасть вам достатньо часу, щоб знайти нову роботу. Але пам’ятайте, що робочі місця можуть бути важче прийти в економіці переживає рецесію.

Майте на увазі, що ваші основні витрати на життя є важливими речами, необхідними для виживання; харчування, житлово-комунального господарства та транспорту. Створення фонду на надзвичайні ситуації є одним з найважливіших кроків при підготовці до рецесії.

2. Диверсифікуйте свої інвестиції

Ви коли-небудь чули приказку, не кладіть всі яйця в один кошик? Ну, та ж лінія мислення відноситься до ваших інвестицій. Важливо мати добре диверсифікований інвестиційний портфель. Це означає, що ваші інвестиції не повинні бути пов’язані в одному складі або одній нерухомості.

Ви хочете переконатися, що ваші інвестиції розкидані по декількох галузях і областях, тому, якщо одна галузь або область зазнає спаду, це не тоне весь ваш портфель.

Наприклад, якщо ви інвестуєте в фондовий ринок, ви можете розподілити свої інвестиції на кілька секторів, таких як споживчі товари, охорона здоров’я, технології тощо.

Пайові фонди та індексні фонди – це чудові способи диверсифікації. Ви також можете інвестувати в фондовий ринок (фонди та облігації), ринок нерухомості, а також у малий бізнес.

Що б ви не інвестували, обов’язково зробіть свої дослідження, будьте ясні щодо своїх інвестиційних цілей і зрозумійте свою толерантність до ризику. Це створить менше паніки для вас, якщо спад прийде разом.

Великою помилкою людей є те, що вони починають продавати кожну інвестицію, яку вони володіють, коли економіка падає. Це погана ідея.

Якщо у вас є чіткий план для ваших інвестицій, і ви в ньому на довгострокову перспективу, ви в хорошому місці. Ваші інвестиції, ймовірно, погода погана економіка і вийти на вершині.

Поговоріть з фінансовим радником, якщо ви заплуталися або відчуваєте, що робити. Готуйтеся до рецесії, диверсифікуючи свої інвестиції з розумом.

3. Погасити борг

Останнє, що ви хочете зробити, це турбуватися про те, щоб погасити борг в поганій економіці, особливо з підвищеними темпами безробіття.

Погашення боргу заощадить вам тонну грошей у процентних платежах. Крім того, ви також зможете покласти додаткові кошти на зсипати ваші надзвичайні заощадження та інші фінансові цілі.

Це гарна ідея, щоб зосередитися на виплаті вашого високого процентного боргу, перш ніж розглянути можливість нарощування інвестицій. Це тому, що якщо у вас є висока процентна заборгованість, вартість ваших процентних платежів може значно перевищувати віддачу від ваших інвестицій.

Наприклад, якщо у вас є кредитна картка, яка має процентну ставку 19%, то має сенс погасити цей борг, як тільки зможете, враховуючи, що середня довгострокова ставка повернення на фондовому ринку становить ~ 8% до 10%. Очевидно, що ваша ставка повернення може бути набагато високою, але ви хочете, щоб уникнути спекуляцій або намагається час ринку.

Як тільки ваш борг зникне, ви можете зосередитися на нарощуванні інвестицій. Дізнайтеся більше про створення розумного плану погашення боргу та про те, як працює інвестування.

4. Дізнайтеся, як бюджетувати і жити в межах ваших коштів

Життя в межах ваших коштів є ключем до побудови багатства. Це також означає, що вам доведеться використовувати борг, щоб жити своїм життям – більше не використовуючи кредитні картки для оплати рахунків.

Цікаво, як підготуватися до рецесії і жити в межах своїх коштів? Дізнайтеся, як бюджетувати та визначати, який стиль бюджетування найкраще підходить для вас. Ваш бюджет допоможе вам відслідковувати ваші витрати в порівнянні з тим, що ви заробляєте, і виділити області, які ви можете скоротити.

Ваша кінцева мета повинна бути, щоб розширити розрив між вашими доходами і витратами стільки, скільки ви можете. Ви робите це за рахунок збільшення доходів і скорочення ваших витрат. Гроші, які ви залишили, – це гроші, які ви можете використовувати для речей, які дійсно мають значення для вас, як ваші заощадження та інвестиційні цілі.

5. Створіть кілька потоків доходів

Середньостатистичний мільйонер має 7 джерел доходу, і неа підстав. Створення декількох потоків доходу гарантує, що ви збільшуєте, наскільки ви прийшли. Він також діє як буфер у випадку, якщо ви втратите джерело доходу.

Чи є щось, чим ти захоплюєшся? Те, що ви робите, що ви отримаєте компліменти на весь час? Подумайте про те, щоб перетворити його в бічну метушку, щоб отримати додатковий дохід. Є також різні рецесії бізнесу ви можете розглянути.

6. Жити на одному доході і зберегти інший

Один з найсвіжіших фінансових кроків, які ви можете зробити, щоб підготуватися до рецесії зміщується, щоб жити на один дохід і зберегти інший. Отримання ощадливого з вашим бюджетом і скорочення витрат може звільнити багато грошей, щоб заощадити на дощовий день.

Мета полягає в тому, щоб зменшити вартість життя достатньо, щоб звільнити другу зарплату взагалі. Ви будете навалом ваш фонд на надзвичайні ситуації і не покладатися на другий дохід у разі втрати роботи. Жити нижче своїх коштів – найкращий спосіб підготуватися до несподіваного.

7. Розглянемо роботу, що має доказ рецесії

Ще один спосіб підготуватися до рецесії – розглянути роботу, що піддається рецесії. Медичні працівники, вчителі, фармацевти є видами робочих місць, затребуваними навіть під час рецесії. Розширення ваших навичок відмінно підходить для безпеки роботи, особливо коли мова йде про віддалену роботу.

Компанії переміщають у бік віддалених позицій зараз як ніколи. Оскільки робота з дому робочі місця знаходяться на підйомі, чому б не розглянути можливість відкриття власного домашнього бізнесу? Ви можете зробити більше життя робити різні роботи в домашніх умовах.

Що відбувається під час рецесії

Рецесії можуть завдати шкоди економіці, а також вашим фінансам. Знову ж таки, це призводить до меншої кількості робочих місць і скорочення годин від роботодавців, які намагаються скоротити витрати. Ось чому важливо накопичити свої екстрені заощадження та мати кілька потоків доходів.

Рецесія також може призвести до зниження процентних ставок. Федеральна резервна система знижує ставки, щоб зробити його дешевше, щоб отримати кредити і спробувати стимулювати економіку.

Однак це означає, що ви побачите зниження ставок і на ваших ощадних рахунках. Державний борг може зрости, коли вони проходять законопроекти для пакетів стимулів, щоб допомогти тим, хто цього потребує, і допомогти економіці відновитися.

Рецесії можуть завдати шкоди акціям і активам, в результаті чого вони втрачають цінність. Це відбувається, коли два місяці поспіль спостерігається негативний ВВП. Тим не менш, це не означає, що ви не повинні інвестувати під час рецесії. Справді, це може бути прекрасний час, щоб інвестувати, якщо ви робите це правильно і працювати над вирішенням будь-яких інвестиційних страхів ви можете мати.

Підготуйтеся до рецесії, перш ніж це станеться

Хоча ви не можете передбачити, коли спад відбудеться, має сенс завжди бути готовим. Застосовуйте ці поради, щоб підготуватися до рецесії належним чином.

Таким чином, ви не зняті з охорони у фінансовому відношенні, і у вас буде все на місці, щоб запобігти фінансовій катастрофі. Життя ощадливий спосіб життя, зсипання ваших заощаджень і створення декількох потоків доходів допоможе забезпечити ваше фінансове майбутнє.

Author: shiftcampus

Leave a Reply