Як працюють студентські кредити?

Як працюють студентські кредити

Якщо ви хочете зрозуміти, як працюють студентські кредити, то ви не самотні. Справді, 54% молодих людей, які відвідують коледж взяв певну форму заборгованості, щоб оплатити свою освіту. Хоча багато студентів дивляться на кредити як рішення своїх питань грошових потоків, важливо розуміти, як саме студентські кредити працюють.

Не розуміючи, як ці кредити працюють, ви не будете точно знати, що ви отримуєте себе в. Студентські кредити можуть бути корисним способом фінансування вашої освіти. Але вам потрібно буде вирішити для себе, чи варто вам брати на себе певні види студентських кредитів.

Сьогодні ми розглянемо, як працюють студентські кредити (і процентні ставки). Як тільки ви знаєте більше, ви можете впевнено рухатися вперед.

Що таке студентський кредит?

Студентські кредити – це вид кредиту, в якому ви позичили кошти для оплати своєї освіти. Ви можете забезпечити фінансування студентських кредитів як від уряду, так і від приватних кредиторів. У будь-якому випадку, ви повинні будете погасити кредит з відсотками в майбутньому.

Коли ви занурюєтеся у фінансування студентських кредитів, важливо відзначити, що кредити сильно відрізняються від стипендій та грантів. Вам не потрібно погашати стипендії або грантові кошти. Але вам доведеться погашати студентські кредити, які ви берете з відсотками.

Звичайно, ідеальним рішенням є зосередження виключно на стипендіях та грантах для фінансування вашої освіти. Тим не менш, багато студентів потребують студентських кредитів для фінансування будь-яких прогалин.

Як працюють студентські кредити?

Коли ви берете студентський кредит, процес буде залежати від типу кредиту ви переслідуєте. Але якщо ви берете федеральні або приватні студентські кредити, мета фінансування вашої освіти залишається тією ж.

Ви можете використовувати кошти для оплати навчання, житла, їжі, книг, студентських внесків та будь-яких інших витрат, які мають важливе значення для вашої освіти.

Майте на увазі, що кредити, які ви берете, повинні бути виплачені протягом певного проміжка часу. Вам не тільки доведеться погашати кредити, але вам також доведеться сплатити будь-які відсотки додається. У багатьох випадках вам не потрібно буде починати робити платежі за кредитом до закінчення навчання.

Справді, деякі кредитори дадуть вам пільговий період в кілька місяців між випускним і початком вашого погашення. Ви хочете, однак, переконайтеся, що ви ясно на умовах погашення кредиту вашого конкретного кредиту, перш ніж підписувати на пунктирну лінію.

Види студентських кредитів

Дві загальні категорії студентських кредитів є федеральними та приватними. Давайте уважніше розглянемо обидва.

Федеральні студентські кредити

Федеральні студентські кредити часто пропонують більш привабливі умови погашення кредиту; Загалом, федеральні студентські кредити є більш доступними, ніж приватні студентські кредити.

Це, як кажуть, існують різні типи федеральних студентських кредитів ви повинні знати про:

1. Прямі субсидовані кредити

Прямий кредит – це кредит, зроблений безпосередньо Департаментом освіти США. При такому варіанті кредиту, якщо ви зможете продемонструвати фінансову потребу, то уряд дозволить вам позичити ці субсидовані кредити.

В основному уряд буде платити всі відсотки ваших студентських кредитів нарахування до шести місяців після того, як ви піти зі школи. Коли вам на час почати здійснювати платежі, ви будете нести відповідальність за здійснення не тільки основних платежів, але і на додаток до будь-яких відсотків після 6-місячного періоду.

2. Прямі непідписані кредити

Якщо ви не в змозі продемонструвати фінансову потребу, то у вас буде можливість взяти на себе прямі непідписані студентські кредити. Уряд не допоможе вам з виплатами відсотків в будь-який момент. Натомість відсотки почнуть накопичуватися з початку кредиту. Однак ці кредити пропонують низьку фіксовану процентну ставку та гнучкі умови погашення.

3. Прямі кредити ПЛЮС

Це кредит, який батьки можуть взяти, щоб допомогти покрити витрати на навчання своєї дитини на бакалавра. Вони також можуть бути варіантом для випускників або професійних студентів, які потребують кредитів для покриття своїх витрат на освіту.

Подача заявки на федеральні студентські кредити

Якщо ви хочете взяти федеральні студентські кредити, то ви з’ясуєте, чи маєте ви право через безкоштовну заявку на федеральну допомогу студенту (FASFA).

На FASFA ви заповните свою фінансову інформацію та фінансову інформацію своїх батьків. Після того, як ви поцім’яте свої номери, школа надішле вам нагородний лист. У цьому листі ви з’ясотримаєте, на яку фінансову допомогу ви маєте право. Це може включати стипендії та гранти, а також студентські кредити.

Приватні студентські кредити

Приватні студентські кредити, як правило, дорожче, ніж федеральні студентські кредити. Тим не менш, вони можуть допомогти вам окисити кінці з кінцями під час школи.

Якщо ви працюєте з приватним кредитором, то у вас буде менша гнучкість з точки зору погашення. Федеральний уряд може бути готовий працювати з вами над планом прощення, але приватні кредитори менш гнучкі.

Умови приватного студентського кредиту можуть різко відрізнятися. Можливо, вам потрібно буде пройти більш жорсткий процес подачі заявки з косиньє, щоб взяти на себе деякі приватні студентські кредити. Крім того, вам може знадобитися почати здійснювати платежі, поки ви в школі.

Найбільшим недоліком приватного студентського кредиту є те, що ви, швидше за все, зіткнетеся з більш високими процентними ставками. Оскільки приватні студентські кредити можуть мати змінні процентні ставки, ви можете мати справу з процентною ставкою до 18%! З цим, важливо робити покупки навколо, перш ніж взяти на себе приватний кредитор студентського кредиту.

Скільки можна позичити в студентських кредитах?

Існує обмеження на те, скільки грошей ви можете позичити у федеральних студентських кредитів. Ось розбивка:

  • Як незалежний студент, ви зможете позичити до $ 12500 на рік у федеральних студентських кредитів. Тільки $ 5500 з них можуть бути субсидовані.
  • Як залежний студент, ви зможете позичити до $ 7500 на рік у федеральних студентських кредитів. Але тільки $5500 можна субсидувати.
  • Як аспірант, ви зможете позичити до $ 20500 на рік.

Є й інші обмеження, щоб розглянути такі, як сума, яку ви позичили не може бути більше, ніж вартість вашої програми.

Крім того, ви маєте право брати федеральні студентські кредити лише на 150% від опублікованого графіка для вашого ступеня. Так що якщо ви в школі більше 6 років, щоб завершити 4-річний ступінь, то ви не будете мати право на більш студентські кредити.

Крім федеральних студентських кредитів, ви будете мати деяку гнучкість, щоб позичити більше грошей через приватних кредиторів. Кожен кредитор буде мати різні обмеження на те, скільки ви зможете позичити.

Author: shiftcampus

Leave a Reply