Як перестати жити зарплатою до зарплати

Як перестати жити зарплатою до зарплати

Якби ви сьогодні пропустили зарплату від свого роботодавця, чи все одно зможете покрити свої фінансові зобов’язання? Прикра реальність полягає в тому, що 78% американських сімей не зможуть, тому що вони живуть зарплатою до зарплати. Наскільки це може здатися, багато людей одна пропущена зарплата від потенційно бути бездомним. І це страшно.

Тим не менш, хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно продовжувати жити зарплатою до зарплати, якщо ви опинилися в цій ситуації. Ви можете вирватися з циклу і потрапити на шлях до фінансової свободи. Навчитися перестати жити зарплатою до зарплати не складно, але це займе роботу. Ось п’ять кроків, які можна зробити, щоб перервати цикл.

5 кроків про те, як не жити зарплатою до зарплати

1. Отримати на бюджет

Це один з найважливіших кроків, щоб перестати жити зарплатою до зарплати. Очевидне рішення для припинення зарплати до зарплати циклу може здатися, що заробляти більше грошей … але це не зовсім рішення. Хоча це його частина, це не перше замовлення бізнесу.

Перш ніж ви зможете вивчити способи заробити більше грошей, ви повинні спочатку дізнатися, як управляти коштами, які у вас є в даний час. Відверто кажучи, якщо ви не впоратися з тим, що у вас є зараз, заробляти більше тільки погіршить ситуацію.

Першим кроком в управлінні поточними коштами є отримання бюджету. Створення бюджету дає вам видимість ваших витрат. Ви можете легко побачити, які витрати можуть бути зменшені або усунені, щоб ви не витрачали більше своїх коштів.

Бюджетування не потрібно ускладнити

Ваш бюджет просто повинен керувати своїми витратами. Вона повинна включати всі ваші щомісячні витрати, які не повинні перевищувати ваш щомісячний дохід. Майте на увазі, що коли справа доходить до бюджетування, це все про пошук методу бюджетування або стилю, який найкраще підходить для вас і вписується у ваш спосіб життя.

Є кілька різних методів бюджетування, які існують, і ваша мета повинна бути, щоб знайти той, який робить управління вашими грошима легко.

2. Скоротіть свої витрати

На хресті нашого існування як людських істот, нам дійсно потрібно лише чотири речі, щоб вижити. Нам потрібна їжа, притулок, одяг і транспорт. Все, що виходить за рамки цих чотирьох предметів, є розкішшю. Відмінний спосіб визначити, чи потрібні витрати, – це задати це просте питання: чи потрібно мені це, щоб вижити?

Навіть якщо щось підпадає під ці чотири основні потреби, це не обов’має бути найдорожчою річчю. Знайдіть дешевші альтернативи для ваших потреб і купуйте лише те, що вам потрібно. Поки ви не зможете створити грошовий потік у своїх фінансах, розгляньте можливість вирізати такі речі, як:

  • Кабель (або знайти дешевші альтернативи кабелю)
  • Торговий
  • Послуги підписки
  • Харчування з
  • Кавові пробіжки

Вирізання речей з вашого бюджету не обов’має бути постійним. Ви просто робите тимчасові жертви купити скорочення на ці розкоші. Такий підхід дозволяє заощадити і погасити борг, щоб ви могли вийти з зарплати до циклу зарплати.

3. Збільште свій дохід

Після того, як ви створили систему і звичку керувати своїми грошима, настав час збільшити свій дохід. Вся суть збільшення вашого доходу полягає в тому, щоб мати більше грошей, щоб заощадити, погасити борг і в кінцевому підсумку інвестувати. Більше грошей не означає більше витрат. Замість цього, в цьому випадку, це означає більше працювати.

Є кілька способів, якими ви можете збільшити свій дохід. Такі речі, як неповний робочий день відмінно підходить для швидкого підвищення до вашого заробітку, але кінцева мета полягає в тому, щоб знайти стійкий і послідовний спосіб заробити більше грошей.

Способи, якими ви можете збільшити свій дохід

  • Взяти на неповний робочий день або сезонну роботу
  • Почніть бічну метушку з дому
  • Продавайте невикористані предмети з дому та шафи
  • Домовитися про підвищення
  • Знайдіть більш високооплачувану роботу або кар’єрний шлях

Ви можете зробити одну з цих пропозицій або всі з них! Все залежить від вашої творчості і того, скільки часу ви готові пожертвувати.

4. Заощаджуйте на надзвичайних ситуаціях

Тепер, коли у вас є додаткові кошти, що надходять на ваш рахунок, використовуйте його як можливість заощадити на надзвичайних ситуаціях. Наявність фонду на непередбачені ситуації заважає вам потрапити в більшу заборгованість, щоб оплатити непередбачені витрати. З цим фондом ви по суті створюєте резервний план для себе.

В ідеалі, ви хочете мати можливість виділити від 3 до 12 місяців витрат на надзвичайні ситуації. Однак, якщо ви тільки приймали, прагнучи принаймні $ 1000 повинні бути вашою метою. Ця сума, як правило, охоплює невеликі надзвичайні ситуації, які, як правило, приходять вгору.

Просто є кілька доларів, переведених на високоврожайний ощадний рахунок кожного разу, коли вам платять, щоб почати будувати свій фонд. Ви також можете розглянути можливість автоматизації цих переказів. Звільняйте більше грошей, вкладіть більше грошей на рахунок, щоб ви могли швидше досягти своєї ощадної мети. Пам’ятайте, що це надзвичайний фонд. Цей обліковий запис слід використовувати лише для справжніх надзвичайних ситуацій.

5. Усуньте свій борг

Значна частина напруги живої зарплати до зарплати виходить від тягаря заборгованості. Багато людей бачать більшість своєї зарплати йдуть до погашення рахунку за кредитною карткою, автокредитування, іпотека, студентський борг кредиту, всі чотири, або навіть більше! Позбавлення від цих боргів має вирішальне значення для припинення зарплати до зарплати циклу. Є кілька методів, які можна використовувати для погашення боргу, але всі вони мають одну мету: швидко погасити його!

Author: shiftcampus

Leave a Reply