Як перемогти банки, щоб зберегти більше грошей у ваших кишенях

Як перемогти банки, щоб зберегти більше грошей у ваших кишенях

Якщо ви намагаєтеся вийти вперед у житті, ви повинні мати твердий фінансовий план. В рамках свого плану ви, напевно, вже знаєте, що важливо максимально заощадити і не витрачати гроші нерозумно. Те, що ви можете не знати, це просто, скільки ваших грошей може прослизнути через тріщини, якщо ви не будете обережні. І в один бік багато людей витрачають гроші, навіть не усвідомлюючи, що це в банківських комісіях. Ви повинні бути старанними, щоб бити банки і тримати якомога більше ваших важко зароблених грошей, наскільки це можливо! Нижче ми покажемо вам, як це зробити.

Чому магазин навколо для банків

Банки та кредитні спілки мають різні пропозиції весь час. Всі вони мають відділи маркетингу, чия робота полягає в тому, щоб заманити вас, щоб ви стали клієнтом. Таким чином, вони завжди думають про нові ідеї, щоб зацікати вас. Ця чудова пропозиція, яку ви отримали тиждень тому, може закінчитися раніше, ніж ви думаєте, тому, якщо ви зацікавлені, не чекайте, щоб скористатися нею. Аналогічним чином, якщо ви не бачите будь-які пропозиції у вашому банку, що вам подобається, просто почекайте кілька тижнів. Вони зміняться!

Поки ви на нього, ви повинні розвідати різні банки, щоб побачити, що вони пропонують, а також. Місцеві банки завжди мають різні пропозиції, тому він платить, щоб озирнутися на різні банки і подивитися, що пропонується. Немає жодних причин, чому ви повинні бути прив’язані до одного банку. Ви можете і, ймовірно, повинні мати рахунки в декількох банках.

Упорядкування облікових записів

Існує сотня різних способів організації чекового та ощадного рахунків. Якщо ви хочете бити банки і не платити збори, деякі способи краще, ніж інші. Мені особисто подобається мати кілька різних банківських рахунків. Ось мої пропозиції:

Перевірка рахунку в місцевому банку

Найкраще мати чековий рахунок у місцевому банку. Ви хочете мати можливість отримати ваші руки на гроші на чековий рахунок в момент повідомлення, якщо це необхідно. Шукаючи найкращий чековий рахунок, перейдіть на кілька веб-сайтів місцевих банківських компаній і подивіться, які чеки вони пропонують. Знайдіть один з нульовими комісіями або дуже низькими комісіями та низькими мінімальними умовами балансу. Пам’ятайте тільки тому, що ви завжди банк в певному банку не означає, що ви повинні залишитися з ними назавжди!

Ощадний рахунок в онлайн-банку

Щоб побити банки у своїй власній грі мені подобається мати свій ощадний рахунок в онлайн-банку. Це не так важливо, щоб мати доступ до коштів на вашому ощадному рахунку негайно, так що це нормально мати свої ощадні рахунки в онлайн-банку. Виплата буде більш високими процентними ставками! Оскільки в Інтернеті тільки банки не мають цегляних і будівельних будівель для оплати, вони можуть платити більш високі процентні ставки.

Кілька ощадних рахунків на основі цілей заощаджень

Ще одна тактика, яку я люблю використовувати, щоб перемогти банки, – це мати кілька ощадних рахунків на основі моїх ощадних цілей. Мені подобається мати онлайн ощадний рахунок, який я використовую для довгострокових цілей заощаджень, таких як мій фонд на надзвичайних ситуаціях. Я також зазвичай маю ощадний рахунок у місцевому банку, який відрізняється від того, де у мене є чековий рахунок. Цей рахунок для нашого фонду відпустки і наш різдвяний рахунок. Так що це гроші, які мені знадобляться протягом року, але не відразу. І, нарешті, у мене є ощадний рахунок в тому ж банку, де у мене є свій чековий рахунок. Легко автоматично перераховувати кошти з мого чекового рахунку в мої заощадження.

Як уникнути банківських комісій і обіграти банки

Ось кілька ключових порад, щоб уникнути цих докучливих банківських комісій!

Як знайти облікові записи без плати за обслуговування

Середня щомісячна плата за обслуговування для перевірки рахунків, які платять відсотки більше $ 15 на місяць. Очевидно, що це не те, що ви хочете платити кожен місяць. Таким чином, перша стратегія, щоб уникнути банківських комісій і бити банки, щоб знайти рахунки без комісій. Простіше знайти ощадні рахунки без комісій, але також можна знайти безкоштовні чек-рахунки. Багато банків і кредитних спілок мають без комісії рахунки. Насправді, безкоштовна перевірка стає все більш буденною. Швидкий пошук Google безкоштовної перевірки облікових записів у вашому місті повинен допомогти вам звузити ваші варіанти.

Є багато банків, доступних лише в Інтернеті, які стягують дуже низькі комісії або взагалі не стягують комісії, тому ви обов’язково захочете перевірити варіанти онлайн-банкінгу.

Зберігайте мінімуми, щоб уникнути плати за вимоги балансу

Хоча є деякі безкоштовні чекові рахунки там, багато хто з них мають мінімальні вимоги до балансу. Наприклад, ви можете перемогти банки і уникнути щомісячної плати за чековий рахунок $ 10, якщо у вас є мінімальний щоденний баланс у розмірі $ 500 або вище. Або ви також можете уникнути щомісячної плати, якщо у вас є принаймні $ 500 щомісяця в прямих депозитах. Будь-який варіант не повинен бути занадто важким для більшості людей.

Не відскакувати перевірки

Більшість людей рідко пишуть чеки більше. І це, мабуть, добре. Чеки здаються такими застарілими. Але є ще деякі випадки, коли немає абсолютно ніякого способу написання чека. Слідкуйте за будь-якими і всіма чеками, які ви пишете! Це так важливо, тому що ви не хочете потрапити з великою не достатньою комісією за кошти!

Підстрибуючи чеки – це лише одна з причин, чому вам потрібен бюджет. Бюджет ставить вас під контроль ваших грошей. З бюджетом, ви говорите своїм грошима, що робити, а не навпаки. Багато людей думають, що бюджет дуже обмежений, але насправді все навпаки. Якщо у вас немає бюджету, він вам потрібен!

Уникайте комісій за не достатні кошти

Банки також стягують не достатню комісію за кошти в будь-який час, коли вам не вистачає коштів на вашому рахунку, щоб покрити ваші покупки – так що в будь-який час ви проводите свою дебетову картку, але вашого балансу недостатньо, щоб покрити її. І ці збори величезні! Середні збори NSF (недостатньо коштів) складають близько $ 30 і йдуть звідти! І, якщо у вас є кілька транзакцій, які приходять через ви отримаєте удар з оплатою за кожен перехід. Таким чином, великий спосіб перемогти банки, щоб переконатися, що ви ніколи не платити плату за відсутність недостатніх коштів! Тільки не роби цього!

Як зробити кредитні картки працювати для вас

Якщо ви не використовуєте кредитні картки для оплати рахунків, ви залишаєте гроші на столі. Якщо ви граєте ваші кредитні карти права, це, безумовно, одна область, де ви можете перемогти банки.

Скористайтеся вступними пропозиціями та бонусами за вхід

Як я вже говорив раніше, банки хочуть вашого бізнесу. Один дуже великий і прибутковий шматок бізнесу вони хочуть, це ваш бізнес кредитних карт. Банки зароблятимуть гроші не тільки на будь-яких відсотках, які ви платите, коли ви не сплачуйте свій баланс у повному обсязі, але й на обміні. Це означає, що кожен раз, коли ви проводите свою картку, банк заробляє невеликий відсоток від цього продажу. Таким чином, вони підуть на божевільні довжини, щоб отримати ваш бізнес, і це включає в себе деякі дійсно приємно вітати бонуси і вступні пропозиції.

Сплачуйте свій баланс у повному обсязі щомісяця

Що б ви не робите, переконайтеся, що ви платите залишок кредитної картки в повному обсязі кожен місяць. Удар банків у своїй власній грі, не сплачуючи жодних відсотків! Якщо ви не платите картку в повному обсязі кожен місяць, то будь-який бонус, який ви отримаєте, буде знецінений відсотками, які ви платите. Так що будьте відповідальними і стягувати тільки те, що ви можете дозволити собі погасити кожен місяць.

Як знизити кредитні ставки

На жаль, як тільки ви отримали кредит, це може бути неможливо змінити що-небудь з цим конкретним кредитом. Тим не менш, є й інші речі, які ви можете зробити, щоб допомогти з процентною ставкою.

Дослідження того, що пропонують інші банки

Якщо ви отримали кредит і ставки з тих пір пішли вниз, перевірити навколо, щоб побачити, які кредитні ставки інші банки пропонують. Просто тому, що ви отримали кредит пару років тому, не обов’язково означає, що ви застрягли з цим кредитом. Можна отримати новий кредит з кращими умовами в іншому банку, а потім погасити оригінальний кредит. І якщо ви йдете на забезпечений кредит, ваша процентна ставка за кредитом, ймовірно, буде нижче.

Зв’язатися зі своїм банком, щоб домовитися

Спробуйте піти до власного банку, де був узятий оригінальний кредит, і подивитися, якщо вони будуть готові дати вам зниження ставки. Більшість великих банків, можливо, не готові вести переговори взагалі, але ви ніколи не знаєте. Вони можуть працювати з вами, особливо якщо ви сплатили кредит вчасно до цього моменту. І якщо у вас є детальна інформація про те, які ставки за кредитами знаходяться в інших місцевих банках, ця інформація буде працювати на вашу користь. Також слід зазначити, що іноді менші банки та кредитні спілки можуть мати більше місця для погойдування і з ними може бути легше домовитися.

Ви можете бити банки!

Як ви можете бачити, є багато способів для вас бити банки і тримати більше ваших грошей у кишенях. Все, що вам потрібно зробити, це невелике дослідження, щоб побачити, що банки пропонують і витратити трохи часу на організацію ваших фінансів. Як тільки ви зробите ці дві речі, ви, швидше за все, вийти вперед!

Author: shiftcampus

Leave a Reply