Як досліджувати запаси для початківців

Як досліджувати запаси для початківців

Інвестування є важливою частиною побудови успішного фінансового майбутнього. Коли ви працюєте над створенням багатства, навчання дослідженню запасів може допомогти вам створити портфель, щоб просунути вас до ваших фінансових цілей.

На щастя, навчитися досліджувати запаси цілком можливо. Хоча це займе трохи часу і зусиль, побудова цього набору навичок може допомогти вам побудувати портфоліо, яке ви хочете. Давайте уважніше розглянемо інсайти та виходи з дослідження окремих запасів.

Як досліджувати запаси

Чи варто купувати окремі акції? Це загальне питання інвестування та ефективні дослідження акцій можуть допомогти вам побудувати інвестиційний портфель, який відповідає вашим фінансовим цілям. Це, як кажуть, ось що вам потрібно знати, коли ви вчитеся досліджувати запаси.

Визначте, який ви інвестор

Перш ніж ви зможете зануритися в нітрат-гриті деталі дослідження запасів, вам слід зайняти деякий час, щоб зрозуміти, який тип інвестора ви. Ви також хочете зрозуміти тип інвестицій, які будуть добре працювати для ваших фінансових цілей. По суті, ви повинні знати, що ви шукаєте. В іншому випадку буде складніше знайти акції, які впишеться у ваш портфель.

З цим, ви повинні зайняти деякий час, щоб розглянути ваші довгострокові цілі накопичення багатства. Крім того, подумайте про те, як ваша толерантність до ризику буде грати у ваш вибір інвестицій.

Ознайомтеся з умовами інвестування

Наступний крок – отримати комфортно з загальними інвестиційними умовами. Для початку слід зрозуміти різницю між фундаментальним аналізом і технічним аналізом.

Фундаментальний аналіз

За допомогою фундаментального аналізу ви поринете у фінансові реквізити компанії і прагнете визначити, чи точно поточна ціна компанії відображає потенційну майбутню вартість компанії.

Технічний аналіз

З іншого боку, технічний аналіз враховує такі фактори ринкової активності, як коливання цін, щоб визначити, коли саме час купувати.

Для того, щоб побудувати портфель, який триває в довгостроковій перспективі, це гарна ідея, щоб зосередитися на фундаментальному аналізі. Такий підхід по суті допомагає вам зосередитися на довгостроковій перспективі в порівнянні з грою терміни. З огляду на це, давайте розглянемо компоненти фундаментального аналізу більш докладно в усьому цьому творі.

Як провести фундаментальний аналіз, коли ви досліджуєте окремі акції

Ось цифри, в які вам потрібно буде заглибитися, коли ви проводите свій фундаментальний аналіз потенційних інвестицій:

Доходів

Це в основному, скільки грошей приносить компанія. Це, як правило, вимірюється на щорічній основі.

Чистий дохід

Сума доходу мінус усі витрати, податки та амортизація покаже, чи є компанія прибутком. Це визначається як чистий дохід.

Прибуток на акцію (EPS)

Прибуток на акцію можна визначити, розділивши прибуток на кількість акцій, доступних для торгівлі. Це число проллє світло на прибутковість компанії на основі частки.

Співвідношення ціни до доходу (P/E)

Співвідношення ціни до прибутку враховує поточну ціну акцій на основі його недавнього прибутку.

Рентабельність власного капіталу (ROE)

Рентабельність власного капіталу підкреслює суму прибутку, яку компанія може створити за долар інвестицій.

Кожен з цих номерів буде відігравати важливу роль у визначенні загального фінансового здоров’я компанії.

Використовуйте будь-які додаткові інструменти, доступні для досліджень запасів

Коли ви підписуйтеся на брокерський рахунок, цілком імовірно, що платформа запропонує інструменти, які допоможуть вам провести дослідження фондового ринку. Коли ви навчитеся досліджувати запаси, візьміть деякий час, щоб вивчити інструменти, доступні для вас.

Оскільки багато брокерських рахунків пропонують додаткові інструменти, ви можете виявити, що ваша платформа пропонує певні інструменти, які дозволяють оптимізувати дослідження фондового ринку. Як ви продовжуєте досліджувати акції, скористайтеся будь-якими інструментами, які допоможуть вам візуалізувати важливі фінансові деталі компанії.

Не інвестуйте в компанію, яку ви не розумієте

Крім основних цифр, які відображають фінанси компанії, ви повинні мати базове розуміння того, як компанія заробляє дохід. Коли ви занурюєтеся в дослідження конкретної компанії, ви повинні взяти час, щоб переконатися, що ви розумієте, як компанія заробляє дохід. Які його основні продукти та послуги?

Можна зробити велику віддачу від інвестицій, не розуміючи, як компанія заробляє свої гроші. Але без навіть найосновнішого розуміння інвестиції в компанію можуть бути ризикованими. Адже має бути досить очевидно, як компанія заробляє гроші. Якщо це не так, то це може бути червоний прапор.

Якщо у вас є сумніви, то це гарна ідея, щоб вкласти свої важко зароблені гроші в іншому місці. Це також гарна ідея, щоб знати, коли вам потрібно продати втратив акції.

Подивіться за межі цифр

Кількість будь-яких інвестицій є критичною частиною головоломки. Але ви повинні взяти час, щоб подивитися за рамки фінансових деталей компанії, перш ніж робити інвестиції.

Огляд керівництва компанії

Ви повинні розглянути, хто відповідає за ведення компанії. Після того, як ви зробите дослідження, щоб з’ясувати, хто відповідає, подумайте, чи довіряєте ви тому, що знаєте про управлінську команду. Без довіри до компанії інвестиція могла б стати стресовим досвідом. Ви хочете інвестувати зі знанням, що управлінська команда буде робити все, що в їх силах, щоб генерувати велику інвестиційну віддачу для вас.

Оцінка цінностей компанії

Нарешті, запитайте себе, чи згодні ви з цінностями компанії. Це переконання і принципи, з яких працює компанія. Якщо ви не згодні з ними, то ви не повинні рухатися вперед з інвестиціями. Є незліченна кількість компаній там.

З цим ви, швидше за все, знайдете компанію, яка буде узгоджувати ваші цінності з мораллю своєї компанії. Ви не хочете інвестувати в компанію, яка просувала причину, з якої ви не згодні. Навіть якщо фінансові дані компанії непогашені, ви можете вирішити, що невідповідні моральні цінності не варті головного болю.

Author: shiftcampus

Leave a Reply