Як вийти з боргів на низький дохід

Як вийти з боргів на низький дохід

Вихід з боргів є доблесна мета, незалежно від вашого рівня доходу. З невеликим плануванням і відданістю справі, ви можете погасити свій борг, навіть з низьким доходом. Ваша фінансова свобода коштує деяких короткострокових жертв, щоб почати жити без боргів і працювати над своїми грошовими цілями. Це, як кажуть, ось деякі реалістичні поради про те, як вийти з боргів на низький дохід.

Оцініть свою фінансову відправну точку

Перше: з’ясувати, звідки ви починаєте. Це може бути момент перевірки кишечника, особливо якщо поза контролем витрати є те, що отримали вас в борг. І ви не самотні – середня заборгованість за кредитною карткою на одного власника картки для дорослих у США становить $ 5673. Але для більшості людей борг виходить з обставин, що не під вашим контролем – студентські кредити, несподівані медичні рахунки, особисті катастрофи. Незалежно від того, чому ви в боргу, ви повинні зв’язатися з тим, де ваші фінанси стоять.

Відстежуйте свій дохід

По-перше, подивіться на ваші потоки доходів. Подумайте про свій фактичний дохід від вашої роботи або будь-яку державну допомогу, яку ви отримуєте. Потім проведіть мозковий штурм будь-яких потенційних грошових коштів, які ви могли б принести. Будьте креативними. Просто тому, що у вас є низькооплачуюся робота день не означає, що ви не можете заробити побічний дохід.

Можливо, ви можете отримати неповний робочий день, няню, фріланс або потрапити на додаток для концертів, як Task Rabbit або Lyft. Можливо, ваша поточна робота має більше потенціалу заробітку, або від понаднормової оплати, або шляхом переговорів про підвищення. Ви також можете мати деякі активи, щоб покласти на роботу, наприклад, орендувати кімнату у вашому будинку, місце для паркування або затребуваний інструмент. Нарешті, продаж одягу, ювелірних виробів, меблів, спортивного інвентарю або інших предметів може бути джерелом готівки.

Розглянемо ваші повторювані рахунки

Далі отримайте огляд ваших рахунків. Середня сім’я США платить $ 914 за свої основні щомісячні витрати. Розглянемо, що є абсолютно необхідним – наприклад, їжа, оренда / іпотека, страхування, медицина, транспорт, комунальні послуги. З них з’ясайте, чи вони фіксовані, або якщо ви могли б скоротити деякі витрати.

Ви також хочете думати про будь-які потенційні витрати, які ви повинні бюджет, або тому, що вони щорічні (а не щомісячні), або тому, що вони знаходяться на горизонті. Це можуть бути такі речі, як податки на майно, пологи, вагітність або навіть поїздка додому, щоб побачити хворого родича або на свято. Ви хочете, щоб на карту все, що може з’явиться і відправити вас далі в борг, якщо ви не готові.

Документування заборгованості

Нарешті, ви повинні побачити, де ваш борг вписується в. Це включає в себе платежі за автомобіль, виписки з кредитних карт, медичні рахунки, які ви накопичили, або що-небудь ще ви зобов’язані. Фактор відсоткової ставки, строку, щомісячних необхідних платежів, прострочених платежів і штрафних санкцій. Викладіть всю картину, щоб побачити, що потрібно боротися в першу чергу.

Створення бюджету

Краса бюджету полягає в тому, що він повністю настроюється для вас і ваших потреб. Спробуйте бюджет із нульовою сумою, на який припадає кожен цент, навіть якщо це означає надсилання його до вашого фонду на надзвичайну ситуацію або погашення боргу. Для кожного долара, який надходить, призначте його на рахунок витрат, ощадний рахунок або залишок заборгованості.

Це може здатися виснажливим, але подумайте про це як про розширення прав і можливостей – ви можете вибрати, як саме витрачаються ваші важко зароблені гроші, і ви можете заощадити гроші. Ідея полягає в тому, щоб побачити, де є прогалини і можливості, щоб ви могли вжити заходів. І тоді, звичайно, один з найважливіших кроків полягає в тому, щоб перестати брати на себе нові борги, коли ви працюєте, щоб погасити існуючий борг.

Поради щодо скорочення витрат

Щоб вийти з боргів з низьким доходом, щось треба дати, чи не так? Ваш бюджет тільки для ваших очей, так що будьте реалістичні і абсолютно чесні з самим собою. Ви дійсно витрачаєте лише $ 20 щомісяця на доставку їжі? Або це ближче до $ 70? Якщо це так, ви повинні вирішити, чи це необоротна необхідність, яка покращує якість вашого життя, або це область для великих потенційних заощаджень, які допоможуть вам швидко погасити борг. Подумати про кожну бюджетну лінію таким чином.

Ось кілька областей, де ви можете скоротити свої бюджетні витрати:

  • Продовольчі продукти є необхідністю, але дати йому деякі додаткові думки наступного разу, коли ви в магазині. Переконайтеся, що ви купуєте скоби оптом і спеціальні товари в продажу, а потім використовувати купони, де це можливо.
  • Візьміть громадський транспорт або почніть попутників замість того, щоб рушити на автомобілі соло.
  • Магазин загальний, а не назва бренду. Це може заощадити вам гроші, особливо там, де якість порівнянна.
  • Витрачайте менше на винос і в ресторанах, готуючи більше їжі вдома. Ось деякі з кращих дешевих страв. Це також може позитивно вплинути на ваше здоров’я і будь-які пов’язані з цим витрати там! Одне просте виправлення: Використовуйте харчування планування упаковки обіду для школи і роботи. Плюс будьте особливо суворі щодо «зручних» закусок і напоїв, які завищені в ціні. Якщо ви хочете піти на додаткову милю, ви навіть можете підробити їжу, щоб заощадити час і скоротити харчові відходи.
  • Купуйте вживаний — одяг, товари для дому, техніку, спортивне спорядження, роботи! Це не тільки краще для навколишнього середовища, але це також краще для вашого гаманця. За допомогою Ринку Facebook, ощитих магазинів та секонд-хенду додатків та веб-сайтів легко знайти саме те, що ви шукаєте, за ціною, яка відповідає вашому бюджету
  • Будьте обережні з щомісячними підписками. Це включає програмне забезпечення, потокові платформи, харчування / продукти харчування, споживчі товари та технічну підтримку (наприклад, систему домашньої безпеки). Ви можете платити за щось кожен місяць, навіть не усвідомлюючи – або використовуючи – це! Якщо ви не готові вирізати його взагалі, подивіться, де ви можете знизитися до більш низького, більш доступного рівня.

Хоча це займає більше планування, щоб витрачати стратегічно, він, безумовно, може окупитися, як ви бачите, що баланс заборгованості продовжують йти вниз. Крім того, будь-які зміни способу життя ви робите зараз не потрібно бути постійним. Коли ви без боргів і маєте більш високий дохід, ви зможете сплескувати витрати, які змушують вас почувати себе добре, а не винні.

Author: shiftcampus

Leave a Reply