Як бути модним на бюджет

Як бути модним на бюджет

Я люблю торгуватися покупки! Тим не менш, мода на бюджет не те, що я навіть розглядав. Раніше я купував що-небудь і все до тих пір, поки він був у продажу; Я отримував угоду, але з тих пір я зрозумів за останні кілька років, наскільки це неефективно і, найголовніше, що це просто марнотратство.

Я опинився ледь носити багато з цих пунктів з-за наміру за покупкою. Навчання, як бути модним на бюджет і upcycle мій одяг врятував мене пучок грошей.

Як блогер способу життя, який сильно блоги про моду, я дізнався кілька трюків протягом багатьох років теж. Ось прості правила для вас дотримуватися, щоб бути модним на бюджет. Ви можете побудувати свою моду на бюджет, мати гардероб вбивці, заощаджуючи при цьому гроші.

Сьогодні я буду ділитися кількома порадами, які я прийняв за останні кілька років, які змінили спосіб покупки і допомогли мені стати модним на бюджет – і так ви можете!

9 порад, як бути модним на бюджет

Ось 9 ключових порад, які допоможуть вам активізувати як вашу моду, так і гру підкований гроші!

1. Не витрачайте занадто багато грошей на модні шматки

Модні тенденції приходять і йдуть, і якщо тенденції є основною причиною ви купуєте товар, то дотримуйтеся розумного бюджету, який ви можете собі дозволити. Розумний бюджет може бути $ 20 для деяких і $ 200 для інших. Все залежить від ваших особистих фінансів.

Майте на увазі, що те, що “в тренді”, може не кваліфікуватися як модне для вас. Задайте собі просте запитання: “Чи бачу я себе носити його через 3 або 5 років? ” Якщо ви бачите себе носити предмет на роки вперед, то це не буде розглядатися як модний пункт.

Якщо ви любите тенденції, ви можете бути модними і модними на бюджет теж. Ви просто хочете планувати свої витрати відповідно, щоб ви не відчували провини за це пізніше.

2. Придивіться до онлайн-продажів

Є так багато продажів цілий рік, роздрібні торговці просто використовують його для залучення клієнтів, але є два продажу я цільової – кінець літніх продажів, які працюють з серпня-вересня, і кінець року продажів, які працюють в кінці грудня-січня. Чому ці два рази? Це просто! Пори року змінюються, і роздрібні торговці повинні позбутися товарів (у них немає вибору.)

Протягом цих двох разів ви гарантовано знайдете скарби за дивовижними цінами. Я націлений на ці два рази, щоб купити мої високі предмети квитків. Подумайте про класичну сумку YSL в інших кольорах, ніж чорні або навіть класичні туфлі високого рівня, або що куртка Zara, яку ви хотіли, нарешті, 75% знижки.

Це також відмінний час, щоб виправдати покупку деяких предметів розкоші, які ви були бажані. Іншим продажем, який слід розглянути, є сімейні заходи друзів та сім’ї, пропоновані більшістю торгових точок.

3. Використовуйте онлайн-ресурси для пошуку купонів

Перш ніж купити будь-який пункт, я завжди роблю швидкий пошук Google з двох причин, коди знижок і більш низькі ціни. Я врятував сотні доларів від прийняття цього простого правила. Наприклад, з’явив пару босоніжок Black Stuart Weitzman, які коштували $498.

Я купив їх за $ 195! Я також завжди використовую Rakuten теж. Це простий спосіб заощадити гроші від повсякденних покупок через кешбек, який пропонують тисячі магазинів. Ви будете вражені тим, скільки грошей ви можете заробити.

4. Інвестуйте в класичні предмети розкоші

Незважаючи на те, що я люблю свої продажі і рекомендую моду на бюджет, є предмети, які варто розхитати, зокрема класичні предмети розкоші.

Не знаєте, що вважається класикою того чи іншого люкс-бренду, який ви любите? Просто перейдіть на їх веб-сайт, і вони майже завжди мають розділ для нього. Це предмети, які вони також повертають сезон після сезону в невеликих варіаціях.

Прикладами того, що я вважаю розкішною класикою, є класична шкіряна сумка Chanel, насоси Christian Louboutin Pigalle (вони завжди продаються), а також чоботи 50/50 OTK від Стюарта Вайцмана.

Одна з моїх новорічних цілей для купівлі великих квитків – “продати товар, перш ніж купувати новий”. Дивіться це як якийсь тип інвестицій гардеробу, те, що триватиме роками, або щось передати разом у подарунок.

5. Інвестуйте в основи гардеробу

Є кілька елементів основи, які я відчуваю, кожна жінка повинна володіти. Основи є основою для гардеробу вбивці. Що я вважаю основами? Гарною якістю є блейзер, добре приталена спідниця-олівець, чорні насоси, оголені босоніжки і класичне пальто-тренч.

Краса інвестування в основи полягає в тому, що вам не потрібно йти високого кінця, і в більшості випадків, ви можете знайти ці предмети в продажу. Ви можете створити багато поглядів з основ. Основи більше, тому що ви опинитеся носити їх знову і знову.

6. Створіть капсульний гардероб

Мода на бюджет може бути класичним виглядом, який ніколи не виходить з моди. Створення капсульного гардеробу допоможе вам бути модним на бюджет.

Ви можете сполучити свої капсульні шматочки гардеробу з сезонними і модними шматочками без необхідності вкладати кошти у великий гардероб. Використання цього методу також може допомогти вам захаращувати і економити гроші, будучи стильним.

7. Заощаджуйте на предметах розкоші

Більшість розкішних веб-сайтів, таких як Saks, Neiman Marcus, Far Fetch та My Theresa, пропонують одноразові коди знижок просто для реєстрації електронною поштою. Зареєструйтеся та використовуйте одноразовий код використання та заощаджуйте!

Ви можете заощадити гроші на товарів з великими квитками під час подій продажу друзів та сім’ї. Крім того, ви іноді можете отримати подарункові картки до $ 500 або більше, коли ви купуєте високий квиток пункту під час цих продажів.

8. Магазин вінтажних і попередньо належить моди

Я також величезний шанувальник покупки предметів розкоші, таких як сумки, вінтаж або попередньо належить! Ви можете знайти дизайнерські бренди за нижчою ціною, за покупками на таких сайтах, як Poshmark, eBay та Thred-Up.

Якщо ваші покупки для більш дорогих брендів і предметів, які заздалегідь, то я рекомендував Fashionphile і Rebag. Ці веб-сайти гарантують справжність, не омиває вас від шахрайства з ваших важко зароблених грошей.

Ці авторитетні сайти несуть ваші улюблені люксові бренди, але вони знаходяться в ніжному попередньому стані, що означає більш низьку ціну для вас. Вони також мають знижки та торгові точки, що робить його ще простіше бути модним на бюджет!

9. Уникайте покупок за кредитними картками

Одна з останніх речей, які ви хочете зробити, це зарядити всі ваші модні предмети на кредитних картах і накопичити борг.

Якщо ви не можете погасити залишок в повному обсязі, коли ваш рахунок повинен бути, не купуйте його. Ви в кінцевому підсумку платити набагато більше за ці чудові взуття, ніж вони коштують, сплачуючи дорогі відсотки за вашим боргом.

Замість цього відкрийте спеціальний ощадний рахунок, такий як різдвяний клубний рахунок, щоб заощадити на цій красивій сумочці Chanel або будь-яких предметів, які ви хочете мати у своєму гардеробі.

Ви можете бути модними на бюджет

Застосовуючи ці поради, ви можете мати казковий гардероб і бути модним на бюджет. Просто навчитися бути кмітливим покупцем може допомогти заощадити тисячі доларів.

Не забудьте почати з капсульного гардеробу, щоб мати класичні модні твори, які ви можете носити довгострокові, і обов’язково купуйте предмети розкоші в продажу.

Не забудьте уникнути заборгованості кредитної картки при покупці і заощадити гроші, щоб придбати ваші товари замість. Ви можете бути модниці своєї мрії, навіть на бюджет!

Author: shiftcampus

Leave a Reply