Що таке капіталізовані відсотки за студентськими кредитами?

Що таке капіталізовані відсотки за студентськими кредитами

Інтерес не весело, якщо ви заробляєте його. Коли ви повинні заплатити, це може бути серйозною перешкодою. Наприклад, капіталізовані відсотки.

Капіталізовані відсотки за студентськими кредитами в кінцевому підсумку збільшує суму грошей, яку ви повинні повернути. Якщо ви хочете, щоб уникнути платити більше, ніж ви позичили, краще уникати цього типу відсотків.

Отже, давайте перейдемо до того, що це саме, як це працює, і деякі ключові кроки, які ви можете зробити, щоб мінімізувати, скільки з них ви платите!

Що таке капіталізований інтерес?

Коли ви берете студентський кредит, ви повинні заплатити, щоб позичити ці гроші. Цей платіж – це те, що ми називаємо відсотками. Це також вартість кредиту. Загальна вартість, яку ви платите, визначається не тільки тим, скільки ви позичили, але і процентною ставкою і сумою часу, який ви берете на погашення кредиту.

Ви, звичайно, можете контролювати, скільки ви позичили і скільки часу ви берете, щоб погасити свої кредити. Однак майте на увазі, що якщо відсотки капіталізуються, ваші щомісячні платежі різко зростають.

По суті, капіталізовані відсотки – це коли несплачені відсотки додаються до основного залишку кредиту. Після збільшення основної суми збільшується загальна сума, яку ви повинні повернути з плином часу завдяки впливу з’єднання на цю основну суму та відсотки. Ага, з великої літери відсотків!

Якщо відсотки за вашим кредитом не сплачуються так, як нараховуються, то ваш кредитор може додати його до основної суми. Наприклад, ваш студентський кредит відсотки можуть бути нарахування, поки ви в школі. Оскільки ваш принципал вище, ви в кінцевому підсумку платити більше відсотків. Ви можете в кінцевому підсумку в циклі заборгованості, приймаючи ще більше часу, щоб погасити ваші студентські кредити.

Це може вплинути на ваше життя в довгостроковій перспективі, що ускладнює досягнення інших фінансових цілей.

Зрештою, важко купити будинок або заощадити на пенсії, коли у вас є десятки тисяч доларів студентського боргу нависає над вами.

Як відсотки капіталізуються на студентські кредити?

Відсотки за вашими студентськими кредитами можуть скористатися з різних причин. Все це зазвичай відноситься до періоду часу, коли ви не платите кредити. Капіталізовані відсотки за федеральними кредитами виявиться, коли:

  • Пільговий період непідписаного кредиту закінчується
  • Під час беззброї або після відстрочки
  • Коли ви залишаєте план погашення на основі доходу, наприклад Pay As You Earn (PAYE)
  • Коли ви консолідувати свої кредити

Наприклад, припустимо, що ви берете непідписаний студентський кредит протягом чотирьох років за $ 27,000 з процентною ставкою 4,53%. Після того, як ваші чотири роки вгору і ваш шестимісячний пільговий період закінчується після того, як ви закінчите навчання, у вас буде $ 3511 в несплачених відсотках.

Це означає, що, хоча ви думали, що ваш кредит був тільки $ 27000, в даний час $ 30511.

Як уникнути капіталізованих відсотків за студентськими кредитами?

Ніхто не хоче платити більше, ніж вони повинні. При середній загальній вартості чотирирічного коледжу вартістю близько $ 122000, цілком імовірно, що вам потрібно буде взяти деякі студентські кредити. Хоча іноді капіталізований інтерес неминучий, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб уникнути цього.

Сплачуйте студентські кредити, перебуваючи в школі

Якщо ви в змозі, почати виплачувати студентські кредити, поки ви ще в школі. Принаймні, постарайтеся погасити будь-які відсотки за непідписаними кредитами. Це допоможе вам знизити загальний залишок кредиту, оскільки відсотки не будуть додані до основної суми, коли ви закінчите навчання.

Здійснення додаткових платежів

Хоча це може бути неможливо погасити ваші кредити, поки ви ще в школі, ви можете зробити додаткові платежі пізніше. Внесення якомога більше додаткових платежів, наскільки це можливо, в кінцевому підсумку знизити ваші студентські кредити і дозволить вам зосередитися на інших фінансових цілей.

Уникайте платити більше, ніж ви повинні в капіталізованих відсотків

Якщо ви хочете стати без боргів і погасити студентські кредити, одна з речей, які ви можете зробити, це уникнути капіталізованих відсотків додаються до ваших студентських кредитів. Погасити кредити так часто, як ви можете.

Якщо з якихось причин вам потрібно призупинити платежі, ви можете скористатися калькулятором студентського кредиту, щоб дізнатися, скільки ви будете винні, якщо ви дозволяєте капіталізувати відсотки. Це може допомогти вам вирішити, чи варто дозволяти накопичувати відсотки.

Більшість з нас боїться студентських кредитів. Але з невеликою допомогою і плануванням, ви можете погасити студентські кредити в будь-який час.

Author: shiftcampus

Leave a Reply