Що робити з грошима в заощадженнях

Що робити з грошима в заощадженнях

Вітаємо! За останні кілька місяців і років ви наполегливо працювали над нарощуванням своїх заощаджень! Тепер, коли у вас є ця значна сума грошей відкласти в сторону, ви можете бути здивовані, що робити з грошима, які ви зберегли. Ну, в цій статті ми обговоримо деякі варіанти про те, що робити з заощадженнями, щоб дати вам деякі ідеї для ваших наступних кроків. Давай в неї поніхімося!

1. Переконайтеся, що у вас є економія дощовий день на місці

Маючи дощовий день економія aka надзвичайних заощаджень є важливою і основною частиною фінансового плану. Це означає, що у вас будуть гроші для навігації незапланованими життєвими обставинами або надзвичайними ситуаціями. І тому ви безумовно хочете, щоб частина грошей, які ви зберегли, може адекватно покрити потенційний дощовий день.

Майте на увазі, що ваш фонд на надзвичайні ситуації повинен бути достатньо великим, щоб покрити надзвичайні ситуації, такі як:

  • Ремонт автомобіля
  • Кілька місяців безробіття через втрату роботи або хворобу
  • Терміновий ремонт будинку
  • Будь-які інші несподівані витрати на життя

2. Визначте витрати навколо ваших фінансових цілей

Як тільки у вас є фонд на надзвичайні ситуації, настав час зрозуміти, які ваші короткострокові та довгострокові цілі. Короткострокові цілі можуть складатися з ремонту будинку, який ви затримують, плануючи настільки необхідну відпустку, або даючи людям або причини, про які ви дбаєте. Ви наполегливо працювали, щоб переконатися, що всі необхідні речі були подбали про те, що тепер настав час фінансувати деякі з ваших цілей способу життя.

Незалежно від ваших цілей складаються, будьте навмисні про гроші, які ви починаєте витрачати. Створіть список обов’язкової адреси, бажання та пріоритетів. Створення плану витрат або списку пріоритетів допоможе вам зрозуміти, куди покласти свої гроші. Якщо ви економите для своїх цілей і тепер цікаво, що робити з грошима в економії список пріоритетів може допомогти вам зрозуміти, що ви цінуєте найбільше.

Не забувайте про ці довгострокові цілі, хоча. У вас є час на вашому боці. Почніть використовувати гроші, які ви заощадили для майбутніх цілей, таких як фінансово здоровий і безпечний вихід на пенсію. Ознайомтеся з використанням складного калькулятора відсотків, щоб зрозуміти силу економії та інвестування грошей з плином часу.

3. Погасити борг

Якщо у вас є якийсь затяжний борг, особливо борг з високими відсотками, це гарна ідея, щоб використовувати деякі свої заощадження, щоб погасити його. Борг може бути дійсно дорогим і буде продовжувати йти тільки в результаті з’єднання відсотків.

Покласти одноразову суму до ваших заощаджень може допомогти вам випередити ці процентні платежі і може заощадити вам тонну грошей у довгостроковій перспективі. Після того, як борг зникне, ви можете перепрофільовувати гроші, які були зосереджені на виплатах боргу в напрямку економії та інвестування ще більше!

4. Перегляньте варіанти пенсійного рахунку

Вихід на пенсію може бути десятиліттями для вас, але використання пенсійних рахунків для інвестування може допомогти вам збільшити ваші гроші. Важливо підтвердити, що будь-які внески, які ви робите на пенсійні рахунки, насправді інвестуються.

Чи знаєте ви, що можете вносити до $ 19,500 на рік на пенсійний рахунок, спонсорований роботодавцем? IRS дозволяє більшості людей зменшити свій оподатковуваний дохід, використовуючи відстрочені від податків рахунки, такі як 401k, 403b або Thrift Savings Plan (TSP). Якщо ви не вносите максимальний внесок, розглянути питання про збільшення ваших внесків.

Перегляньте, які інвестиційні фонди доступні вам у варіантах пенсійного плану. Переглянь інформацію про фонди, включаючи сектори або галузі, за які вони слідують, співвідношення витрат і чи орієнтовані вони на ринки США або Глобальної.

Більшість компаній надсилатимуть щоквартально звіти. Погляньте на швидкість повернення або виконання інвестицій як за останні місяці, так і за історію фонду. У який тип пайових фондів інвестується ваш пенсійний рахунок? Чи узгоджуються варіанти інвестування з вашими довгостроковими цілями та цінностями?

5. Будьте стратегічними щодо податків

Ти ГЕНРІ? Це абревіатура для високого заробітчанина, ще не багатого. Хоча наявність податкової стратегії може принести користь кожному, це особливо важливо для заробітчан з високим рівнем доходу, які можуть легко побачити свої доходи, зменшені на 30% або більше.

Податкове планування є дуже важливим, оскільки ваше податкове зобов’язання може в кінцевому підсумку з’їсти у великий шматок вашого інвестиційного прибутку (ака приріст капіталу). Це, в свою чергу, може вплинути на загальні фінансові плани, які ви, можливо, зробили навколо ваших грошей. Не забудьте зрозуміти, що ваша ставка податку на приріст капіталу. Можливо, ви насолоджуєтеся своїм життям після грошей, але ви все ще несете відповідальність за сплату податків.

Податкові правила IRS стимулювання економії та інвестування для виходу на пенсію. Як заробітчани з високим рівнем доходу розглянути можливість використання пенсійних рахунків для створення багатства та зменшення податкового рахунку.

6. Створіть план для тих, хто залежить від вас

Якщо ви повністю використовуєте пенсійні рахунки і все ще цікаво, що робити з залишками готівки, ось кілька речей, які слід враховувати.

Author: shiftcampus

Leave a Reply