Чи є покупка окремих акцій гарною ідеєю?

Чи є покупка окремих акцій гарною ідеєю

Коли справа доходить до побудови багатства, інвестування, як ви це робите. Ось як ви поклали свої гроші, щоб працювати на вас і по суті рости ваші гроші. Від помилок до перемог, люди говорять про інвестування протягом усього дня. Вони також швидко поділитися своїм підходом до інвестування і чому вони думають, що це найкраще. З усіма, хто говорить про “кращий інвестиційний підхід”, як ви визначаєте, що краще для вас? Чи повинна вона включати покупку окремих акцій? Що ж, поговоримо про це!

Мене досить часто запитують, чи варто інвестувати в окремі акції. Якщо ви читаєте це, ви також, ймовірно, запитали себе: “Чи повинен я купувати окремі акції?”. У цій статті я збираюся поділитися своєю думкою про те, що я думаю про інвестування в окремі акції і хто це найкраще. Я також збираюся поділитися деякими плюсами і мінусами покупки окремих акцій.

Що таке запас?

Як швидке оновлення і дати вам контекст, акції по суті є власністю в компанії. Акції також відомі як акції, а власник цих акцій називається акціонером.

Ви можете інвестувати в окремі компанії, купуючи окремі акції. Ви також можете придбати акції, інвестуючи в такі транспортні засоби, як індексні фонди або ETF тощо, які агрегують акції кількох різних компаній.

Коли інвестування в окремі акції гарна ідея?

Інвестування в окремі акції може стати відмінним доповненням до вашого портфеля. Однак, чи варто інвестувати в них, залежить від того, як ви в даний час інвестували. Мені подобається дивитися на нього на основі поточної структури вашого інвестиційного портфеля і вашого інвестиційного досвіду. Давайте обговоримо.

Купівля окремих акцій в якості нового інвестора

Як новий інвестор, коли справа доходить до покупки акцій, ви не хочете, щоб покласти всі яйця в один кошик. Виходячи з цього, варто зосередитися на широкій диверсифікації у вашому портфелі. Тут ви істотно пом’якшуєте свій ризик, розподіляючись своїми грошима на різні інвестиції. Це може включати різні типи активів (наприклад, акції, облігації, нерухомість тощо) та різні галузі (наприклад, технології, охорона здоров’я, споживчі товари тощо).

ETF та індексні фонди є кращим варіантом, ніж окремі акції, оскільки вони пропонують більш широку диверсифікацію. В результаті вони, в свою чергу, допомагають мінімізувати ризик.

Як новий інвестор, це також гарна ідея, щоб зосередитися на навчанні, як інвестування працює. Побудова знань навколо інвестування зробить вас поінформованим і впевненим інвестором. Особливо при прийнятті інвестиційних рішень, включаючи інвестування в окремі акції і коли це найкращий час для вас інвестувати.

Купівля окремих акцій в якості досвідченого інвестора

Якщо ви досвідчений інвестор, цілком імовірно, що у вас вже є широка диверсифікація. Виходячи з цього, для вас може бути сенс інвестувати в окремі акції. Це, як кажуть, вам все ще потрібно зробити свої дослідження, щоб переконатися, що індивідуальні інвестиції в акції мають сенс для вашого портфеля та ваших довгострокових цілей інвестування.

Це означає робити конкретні дослідження для оцінки ризику компанії, перегляду фінансових звітів, дослідження керівних послужного списків компанії, визначення майбутнього потенціалу компанії для зростання тощо.

Плюси і мінуси покупки окремих акцій

Плюси

Ви контролюєте те, що ви купуєте

Коли ви інвестуєте в окремі акції, ви вирішуєте, який запас ви купуєте і скільки витрачаєте на кожну біржу. Це інакше, коли ви інвестуєте в фонди. Коли ви інвестуєте в фонд, ви можете вирішити лише, скільки ви інвестуєте. Ви не маєте сказати, як ваші гроші діляться на різні компанії, в які інвестує фонд, або коли це робиться. З окремими акціями ви можете приймати ці рішення.

Ви не платите управлінські збори

Інвестуючи в окремі акції, вам не доведеться турбуватися про повторювані управлінські збори або співвідношення витрат. Ви можете сплатити торгову плату, щоб купити окремі акції в залежності від вашої брокерської послуги. Тим не менш, це про це, коли справа доходить до зборів, поки не приходить час для продажу.

Мінуси

Диверсифікація обмежена

Коли ви інвестуєте в окремий запас, всі ваші гроші в тому, що один запас. Ви можете бути вкладені в кілька окремих акцій, але це обмежується тим, скільки грошей ви повинні інвестувати в кожну компанію. І більш низька диверсифікація і більш високий ризик.

Як наслідок, інвестування в окремі акції не порівнюється з тим, що індексні фонди та ETF, наприклад, інвестують у сотні, а то й тисячі акцій, що об’єднуються в єдиний фонд. Коли ви купуєте в фонд, ваші гроші розподіляється по всіх цих акціях.

Вам потрібно присвятити багато часу

Оскільки у вас обмежена диверсифікація, коли ви інвестуєте виключно в окремі фонди, важливо витратити час на відстеження ефективності компаній, в які ви інвестуєте. Ви повинні бути в курсі будь-яких великих питань, які можуть вплинути на вартість ваших інвестицій. Якщо компанія зазнає невдачі, ви можете втратити всю інвестицію.

З коштами потрібно менше часу, оскільки ваші гроші так широко інвестуються. Великий вплив на один запас у фонді може бути поглинений рештою фонду без великого тертя і без повної втрати ваших інвестицій.

Зосередьтеся на диверсифікації

Створення вашої інвестиційної стратегії і, в свою чергу, побудова вашого портфеля повинні базуватися на ваших знаннях і вашому рівні комфорту. Особисто я інвестую в деякі індивідуальні акції на основі моїх досліджень і досвіду роботи з компаніями.

Наприклад, я кухаю в Costo, я використовую продукти Apple, і я продовжую йти в ногу з тим, що відбувається з обома з цих компаній. Однак я маю основну частину моїх інвестицій на фондовому ринку в індексні фонди. Це інвестиційна стратегія, яка найкраще працює для мене і мого рівня комфорту.

Author: shiftcampus

Leave a Reply