Поради щодо отримання візи F1 затверджено

Поради щодо отримання візи F1 затверджено

Перш ніж ви зможете стати міжнародним студентом є певні речі, які необхідно зробити. Мабуть, найважливіше завдання: отримання візи F1 затверджено. Віза F1 – це те, що більшість іноземних студентів, які навчаються в коледжі або університеті, отримують, коли приїжджають до Сполучених Штатів.

Отримання візи F1 може бути стресовим процесом, тим більше, що відмовлено в цьому запиті означає, що ви не можете навчатися в США. Минулого тижня я провів живий hangout на секрети, щоб отримати вашу візу F1 затверджено. Якщо ви пропустили цей hangout і незабаром буде пройти через процес затвердження візи F1 ви повинні зайняти кілька хвилин, щоб подивитися в прямому ефірі hangout або продовжувати читати, щоб побачити, що ви пропустили.

Кроки, які ви повинні зробити в процесі отримання візи F1 затверджені скрізь, ви навіть можете знайти його на нашому сайті тут. Через це я виокрив три вимоги до кваліфікації. Вимоги до кваліфікації – це предмети, які під час процесу візової співбесіди F1 консульство буде намагатися підтвердити, що ви відповідаєте. Важливо знати, що вони очікують від вас для того, щоб стати міжнародним студентом, таким чином, ви також позиціонується як можна пройти співбесіду F1 visa.

Іноземне проживання та зв’язки з домом

Перша вимога, яку вам потрібно буде виконати, – підтвердити, що у вас є іноземне місце проживання. Вам може бути цікаво, як ви можете довести, що у вас є зв’язки у вашій країні, ось лише кілька способів:

1. Лист-пропозиція про роботу
2. Підтвердження активів
3. Інформація про банківський рахунок
4. Сім’я

Поряд з демонстрацією доказів зв’язків, майте на увазі, що це нормально, щоб отримати особисте і дати консульству якомога більше інформації про ваші зв’язки додому. Це означає, дайте їм знати, чому ви хочете стати міжнародним студентом і саме те, що ви будете робити, як тільки ви повернетеся на батьківщину. Хоча випускний років, і це може бути важко прибити саме те, що ви хочете зробити, як тільки у вас є ступінь – ви повинні мати відповідь на це питання, що означає, що ви повинні прийняти рішення якомога раніше.

Іноземне проживання та зв’язки з домашніми зразками питань:

 • Де ви хочете працювати, як тільки закінчите?
 • Як часто ви будете відвідувати дім під час навчання?
 • У вас є родичі всередині США?
 • Чи є у вас значні інші розташовані в США?
 • Ви зараз працевлаштовані, чому ви хочете залишити свою роботу?

Прийнятна спонсорська установа

Перш ніж ви видали візу F1, ви повинні отримати I-20 від приймаючої школи. Це може здатися простим завданням, але I-20 не може бути виданий кожною школою – він повинен бути прийнятним закладом.

Якщо ви не можете знайти свою школу в списку відповідних шкіл, ви можете зв’язатися зі школою для підтвердження, якщо вони схвалені для видачі I-20. Призначений посадовою школою вашої школи (DSO) також зможе допомогти вам з будь-якими питаннями, які у вас є щодо процесу приїзду до США в якості міжнародного студента. Ваш DSO визнається USCIS і Державним департаментом США, вони можуть допомогти вам у будь-яких нагальних питаннях, які можуть виникнути під час вашого переходу. Якщо вам все ще потрібно знайти школу в США для участі ви можете почати пошук тут.

Приклади запитань, які має право спонсорська установа:

 • Яку школу ви будете відвідувати?
 • Чому ви хочете відвідувати цю школу- назвіть конкретні причини.
 • Яку ступінь ви переслідуєте?
 • Чому ви вирішили навчатися в США проти будь-якої іншої країни?
 • Чи знаєте ви про місто, в якому знаходиться ваша школа, – поділіться деталями, якщо так.

Фінансова підтримка

Можливість показати, що у вас є фінансова підтримка для всієї освіти всередині США важко для багатьох іноземних студентів. Звернення до міжнародних студентських кредитів іноді є обов’язковим, коли немає іншого джерела фінансування. Хоча кредити добре заповнити решту прогалин (після того, як сімейні фонди та стипендії були використані), вони все ще можуть бути важко використовувати як доказ коштів. Це може бути важка ситуація, оскільки ви повинні бути зараховані в школу, щоб доопрацювати кредит, але ви повинні часто показати докази коштів, щоб отримати ваш I-20. Наша порада, яка може просто спрацювати, коли ви потрапили в цю липку ситуацію: використовуйте своє початкове схвалення кредиту як доказ коштів, якщо ваша школа дозволить вам.

Можливі питання інтерв’ю з фінансової підтримки:

 • Яке заняття і щомісячний дохід ваших батьків?
 • У вас є кредити?
 • Яка річна вартість вашої школи?
 • Як ви будете платити за кожен рік навчання в школі?
 • Чи можемо ми побачити ваші банківські виписки?

Пам’ятайте, щоб бути максимально підготовленими, бути ввічливими і ніколи не ставати грубими або злими по відношенню до консульства. Успіху!

Author: shiftcampus

Leave a Reply