Медичне страхування для іноземних студентів в США

Медичне страхування для іноземних студентів в США

Студентам є до чого готуватися з початку осінній семестр. Одна з найважливіших речей, щоб перевірити список справ є ваше медичне страхування розташований, оскільки багато шкіл вимагають покриття протягом усього вашого часу навчання в США. Це потрібно, оскільки медичне страхування захищає студентів у разі нещасного випадку або порушеного здоров’я, і гарантує, що студент не зобов’язаний оплачувати весь рахунок. Сполучені Штати мають медичну систему на відміну від будь-якої іншої країни, і рахунки можуть коштувати сотні тисяч доларів, якщо ви не готові, тому медичне страхування для іноземних студентів в США є важливим пріоритетом.

Хоча деякі школи вимагають від учнів придбати свій шкільний план, деякі надають учням можливість придбати план самостійно. В іншому випадку, школа може мати необхідний шкільний план, але вони дозволяють своїм учням відмовитися від цього плану та придбати свій власний зі співставним покриттям. Якщо ви не впевнені, чи має ваша школа встановлені вимоги, ви можете відвідати базу даних вимог до шкіл Міжнародного студентського страхування (ISI) для отримання додаткової інформації.

Важливо переконатися, що ваш план медичного страхування підтримує конкретне покриття, включаючи, але не обмежуючись:

  • Екстрена медична евакуація та репатріація останків
  • Материнства
  • Психічне здоров’я
  • Вже існуючі умови

Міжнародне студентське страхування Студентське безпечне план має чотири рівні охоплення з різним ступенем захисту для всіх перерахованих вище умов, починаючи з низьких щомісячних цін. Це також поновлюється для студентів весь період навчання. Найкраща частина полягає в тому, що міжнародні студенти автоматично претендують на покриття.

Якщо ви шукаєте покриття і не знаєте з чого почати, Міжнародне студентське страхування має ліцензованих агентів, які чекають, щоб надати вам найвищу допомогу англійською, мандаринською та іспанською мовами. З планами, розробленими спеціально для тих, хто навчається на міжнародному рівні, ISI може допомогти вам з’ясувати, який план вам потрібен за ціною, яку ви хочете, оскільки плани починаються всього за $ 29 / місяць. Для багатьох студентів, знаючи, що план покупки може бути складним. На щастя, це не обов’має бути.

Author: shiftcampus

Leave a Reply